Probiotiká Symbi I 60 kapsúl

Probiotiká Symbi I 60 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Symbi I posilňujú prospešné mikroorganizmy v čreve • Vyrovnávajú pomer zdravej mikroflóry a tým ovplyvňujú aj ostatné orgány - pečeň, obličky, kožu

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Symbi I probiotiká sú zamerané na črevo, kde sa snažia o vyrovnanie pomerov zdravej mikroflóry a tým ovplyvňujú aj ostatné orgány - pečeň, obličky, kožu.

Filozofia Symbi I je veľmi jednoduchá - kopíruje prírodu. Názov je odvodený od slova symbióza, čo znamená žiť v rovnováhe a vzájomnej prospešnosti.

Symbi I svojimi účinkami posilňuje prospešné mikroorganizmy v čreve a naopak vytvára nevhodné podmienky pre škodlivé. Použitie Symbi I je prvým krokom tam, kde potrebujeme vrátiť črevnú mikroflóru do rovnováhy.

Ako prinavrátiť črevám zdravie 

Prvou úlohou je pripraviť v čreve podmienky pre správne osídlenie ochrannými laktobacilmi. Najprv sa črevo čistí, uvoľní sa tu kyslík, ktorý sa nepáči bezkyslíkatým - škodlivým mikroorganizmom, upokojí zápal alebo podráždenú črevnej sliznici.

1. Produkt, ktorý sa volá Symbi I - probiotikum, dávame 3 x 2 kapsule pol hodiny po jedle/balenie = 10 dní. Po možnej počiatočnej hnačke sa upravuje zažívací rytmus, dôjde k správnemu osídleniu črevnej mikroflóry, teda vytvoríme základ pre tráviace a absorpčné pochody, aby tenké črevo mohlo kvalitne vstrebávať minerály a stopové prvky, a zlepší sa lymfatický odtok, ide vlastne o posilnenie imunity - hovoríme o probiotickej liečbe! Nie o antibiotickej, ale o probiotickej.

2. Po využití Symbi I - probiotikum pridáme Symbi II - laktobacily. Teraz ide o vlastné osídlenie správnymi mikroorganizmami. Prvý týždeň môžeme dávať väčšiu dávku - 2 x 1tbl., potom ju upravíme na udržiavaciu dávku1 x 1 tbl. za deň.

Platí pravidlo: Keď sa dobre darí Laktobacilom - zle sa darí škodlivým mikroorganizmom a dobre sa darí telu ako celku a opačne. V akom stave je črevná sliznica, v takom stave sú aj tie ostatné. Môžeme teda hovoriť o detoxikácii, regenerácii, prirodzenej imunomodulácii.

 

Kúpiť Simbi I probiotiká

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Laktóza a kyselina askorbová, Monohydrát laktózy, Magnesium peroxid, Harmanček pravý (Matricaria chamomilla, extrakt z kvetu), Lactobacillus Acidophilus (mliečna baktérie), Bifidobacterium bifidum (mliečna baktérie)

Dávkovanie: Dospelí 3x 2 kapsule pol hodiny po jedle. Deti nad 10 rokov 3x 1 kapsula pol hodiny po jedle. Deti nad 3 roky 2x 1 kapsula pol hodiny po jedle.

Balenie: 60 kapsúl - dávka na 10 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.

 

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie