Probiotiká Symbi I 60 kapsúl

Probiotiká Symbi I 60 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Symbi I posilňujú prospešné mikroorganizmy v čreve • Vyrovnávajú pomer zdravej mikroflóry a tým ovplyvňujú aj ostatné orgány - pečeň, obličky, kožu

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Symbi I probiotiká sú zamerané na črevo, kde sa snažia o vyrovnanie pomerov zdravej mikroflóry a tým ovplyvňujú aj ostatné orgány - pečeň, obličky, kožu.

Filozofia Symbi I je veľmi jednoduchá - kopíruje prírodu. Názov je odvodený od slova symbióza, čo znamená žiť v rovnováhe a vzájomnej prospešnosti.

Symbi I svojimi účinkami posilňuje prospešné mikroorganizmy v čreve a naopak vytvára nevhodné podmienky pre škodlivé. Použitie Symbi I je prvým krokom tam, kde potrebujeme vrátiť črevnú mikroflóru do rovnováhy.

 

Ako prinavrátiť črevám zdravie 

Prvou úlohou je pripraviť v čreve podmienky pre správne osídlenie ochrannými laktobacilmi. Najprv sa črevo čistí, uvoľní sa tu kyslík, ktorý sa nepáči bezkyslíkatým - škodlivým mikroorganizmom, upokojí zápal alebo podráždenú črevnej sliznici.

1. Produkt, ktorý sa volá Symbi I - probiotikum, dávame 3 x 2 kapsule pol hodiny po jedle/balenie = 10 dní. Po možnej počiatočnej hnačke sa upravuje zažívací rytmus, dôjde k správnemu osídleniu črevnej mikroflóry, teda vytvoríme základ pre tráviace a absorpčné pochody, aby tenké črevo mohlo kvalitne vstrebávať minerály a stopové prvky, a zlepší sa lymfatický odtok, ide vlastne o posilnenie imunity - hovoríme o probiotickej liečbe! Nie o antibiotickej, ale o probiotickej.

2. Po využití Symbi I - probiotikum pridáme Symbi II - laktobacily. Teraz ide o vlastné osídlenie správnymi mikroorganizmami.

Podpora imunity s probiotikami, zdravá črevná mikroflóra

Prvý týždeň môžeme dávať väčšiu dávku: 2 x 1tbl., potom ju upravíme na udržiavaciu dávku: 1 x 1 tbl. za deň.

Platí pravidlo: Keď sa dobre darí prospešným baktériám (probiotiká) - zle sa darí škodlivým mikroorganizmom: dobre sa darí telu ako celku a opačne. V akom stave je črevná sliznica, v takom stave sú aj ostatné orgány. Pri pravidelnom dopĺňaní probiotík môžeme teda hovoriť o detoxikácii, regenerácii, prirodzenej imunomodulácii celého organizmu.

 

Kúpiť Simbi I probiotiká

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Laktóza a kyselina askorbová, Monohydrát laktózy, Magnesium peroxid, Harmanček pravý (Matricaria chamomilla, extrakt z kvetu), Lactobacillus Acidophilus (mliečna baktérie), Bifidobacterium bifidum (mliečna baktérie)

Dávkovanie: Dospelí 3x 2 kapsule pol hodiny po jedle. Deti nad 10 rokov 3x 1 kapsula pol hodiny po jedle. Deti nad 3 roky 2x 1 kapsula pol hodiny po jedle.

Balenie: 60 kapsúl - dávka na 10 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.

  

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií