Prebiotická vláknina 250g

Prebiotická vláknina 250g

Kúpite u dodávateľa

Prebiotická vláknina normalizuje celkový zdravotný stav organizmu • selektívne podporuje rast a aktivitu zdraviu prospešných baktérií črevnej mikroflóry • Chráni pred nádorovými a zápalovými ochoreniami

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Prebiotická vláknina je funkčná potravina, ktorá normalizuje celkový zdravotný stav organizmu tým, že selektívne podporuje rast a aktivitu zdraviu prospešných baktérií črevnej mikroflóry.

Inulín priaznivo pôsobí na takmer celú tráviacu činnosť. Je to prebitokum, ktoré sa špeciálne zameriava na zachovanie prirodzenej črevnej flóry. Organizmus chráni pred nádorovými a zápalovými ochoreniami, predovšetkým pred vznikom rakoviny hrubého čreva, pričom zabezpečuje správne trávenie a rýchlymi pocitmi sýtosti žalúdka, prechádza nadmernej konzumácii potravín. Aj preto, je inulín často dôležitou zložkou diét a jeho konzumácia sľubuje zaručené úspechy v chudnutí.

Inulín je skutočne vzácna vláknina, ktorá je pre každého potrebná a preto by mala byť súčasťou správnej životosprávy každého. Nedávne výskumy preukázali, že až 40% obyvateľov Strednej Európy trpí črevnou malabsorbciou, čiže poruchou vstrebávania, a práve pre túto skupinu ľudí, môže zvýšený prísun inulínu priniesť menej vážne, zdravotné ťažkosti. Ide o tráviace ťažkosti spojené s pocitmi plnosti žalúdka, zvýšenú plynatosť alebo riedku stolicu. Ak patríte do tejto skupiny ľudí, neprekračujte denný limit inulínu – 0,5g. Takisto, ak aj netrpíte malabsorbicou čriev, konzumujte inulín s mierou, inak vám hrozí zbytočné zaťaženie tráviaceho traktu.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť prebiotiká inulín

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Inulín (prebiotikum), Fruktooligosacharidy

Dávkovanie: Deti od 1 roka užívajú 4 g denne (1 vrchovatá kávová lyžička). Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 8 g denne (2 vrchovaté kávové lyžičky). V prípade výraznejších zažívacích ťažkostí (zápcha, nadúvanie, zlé trávenie) možno dávku zdvojnásobiť. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prebiotickú vlákninu je možné rozpustiť vo vode alebo inom nápoji.

Balenie: 250 g - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 1 roka. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje lepok. Doplnok stravy nenahrádza pestrú stravu. Skladovať v suchu pri teplotách od 5°C do 25°C. Ukladať mimo dosahu detí! Nevystavovať priamemu slnku.

 

Podľa problému: Prebiotiká

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie