Prebiotická vláknina 250g

Prebiotická vláknina 250g

Kúpite u dodávateľa

Prebiotická vláknina normalizuje celkový zdravotný stav organizmu • selektívne podporuje rast a aktivitu zdraviu prospešných baktérií črevnej mikroflóry • Chráni pred nádorovými a zápalovými ochoreniami

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Prebiotická vláknina je funkčná potravina, ktorá normalizuje celkový zdravotný stav organizmu tým, že selektívne podporuje rast a aktivitu zdraviu prospešných baktérií črevnej mikroflóry.

Inulín priaznivo pôsobí na takmer celú tráviacu činnosť. Je to prebitokum, ktoré sa špeciálne zameriava na zachovanie prirodzenej črevnej flóry. Organizmus chráni pred nádorovými a zápalovými ochoreniami, predovšetkým pred vznikom rakoviny hrubého čreva, pričom zabezpečuje správne trávenie a rýchlymi pocitmi sýtosti žalúdka, prechádza nadmernej konzumácii potravín. Aj preto, je inulín často dôležitou zložkou diét a jeho konzumácia sľubuje zaručené úspechy v chudnutí.

Inulín je skutočne vzácna vláknina, ktorá je pre každého potrebná a preto by mala byť súčasťou správnej životosprávy každého. Nedávne výskumy preukázali, že až 40% obyvateľov Strednej Európy trpí črevnou malabsorbciou, čiže poruchou vstrebávania, a práve pre túto skupinu ľudí, môže zvýšený prísun inulínu priniesť menej vážne, zdravotné ťažkosti. Ide o tráviace ťažkosti spojené s pocitmi plnosti žalúdka, zvýšenú plynatosť alebo riedku stolicu. Ak patríte do tejto skupiny ľudí, neprekračujte denný limit inulínu – 0,5g. Takisto, ak aj netrpíte malabsorbicou čriev, konzumujte inulín s mierou, inak vám hrozí zbytočné zaťaženie tráviaceho traktu.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť prebiotiká inulín

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Inulín (prebiotikum), Fruktooligosacharidy

Dávkovanie: Deti od 1 roka užívajú 4 g denne (1 vrchovatá kávová lyžička). Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 8 g denne (2 vrchovaté kávové lyžičky). V prípade výraznejších zažívacích ťažkostí (zápcha, nadúvanie, zlé trávenie) možno dávku zdvojnásobiť. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prebiotickú vlákninu je možné rozpustiť vo vode alebo inom nápoji.

Balenie: 250 g - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 1 roka. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje lepok. Doplnok stravy nenahrádza pestrú stravu. Skladovať v suchu pri teplotách od 5°C do 25°C. Ukladať mimo dosahu detí! Nevystavovať priamemu slnku.

 

Zistite ako podporiť imunitu voči mikroorganizmom

 

Podľa problému: Prebiotiká

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií