Detoxikačný elixír (krv, obličky, pečeň) 60 tbl.

Detoxikačný elixír (krv, obličky, pečeň) 60 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Detoxikačný elixír s podnecujúcim "krv čistiacim" efektom a na detoxikáciu tkanív (vrátane obličiek, pečene).

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

PM Detoxikačný elixír je po generácie dedená detoxikačná očistná kúra organizmu európskych ľudových liečiteľov spracovaná do modernej, tabletovej formy doplnku stravy.

Poskytuje široký komplex anorganických a organických zlúčenín, vitamínov, biokatalyzátorov a vysoký obsah antioxidantov (luteínu). Tie podnecujú "krv čistiaci" efekt a detoxikáciu tkanív (vrátane obličiek, pečene).

Tento produkt je odporúčaný súbežne užívať s produktom na očistu od chlamýdií ›PM Chlamydil Extra

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť detoxikačný elixír

 

Možno vás budú zaujímať články

Doplňujúce informácie

Zloženie: Nechtík lekársky (Calendula officinalis, extrakt z kvetu 4: 1 - zodpovedá 560 mg účinnej látky), Viniče (Vitis vinifera, extrakt 3: 1 - zodpovedá 150 mg účinnej látky), Rebríček obyčajný (Achillea millefolium, extrakt z vňate 4: 1 - zodpovedá 140 mg účinnej látky), Žihľava dvojdomá (Urtica dioica, extrakt z vňate 4: 1 - zodpovedá 140 mg účinnej látky), Praslička roľná (Equisetum arvense, extrakt z vňate 4: 1 - zodpovedá 140 mg účinnej látky), Šťavel kyslý (Oxalis acetosella, extrakt z vňate 4: 1 - zodpovedá 140 mg účinnej látky), Propolis Moravia PM®

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie: Užívajte 1-2 tablety 2x denne, minimálne 14 dní. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 60 tabliet - dávka na 15-30 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt propolis. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25°C. Chráňte pred slnkom.

 

Podľa účelu: Baktérie

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie