Wild Yam Premium 90 kapsúl

Wild Yam Premium 90 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Wild Yam Premium harmonizuje hormonálny systém a celkovo dodáva vitalitu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Wild Yam Premium harmonizuje hormonálny systém a celkovo dodáva vitalitu.

Wild Yam je rastlina, ktorej účinok je významný pre dosiahnutie optimálneho množstva a balancie ženských pohlavných hormónov estrogénov a progesterónu, ktoré majú významnú úlohu pre zdravie ženy. Obsahuje substancie (diosgenín), ktoré majú podobnú štruktúru ako steroidné hormóny estrogény a preto sa zaraďuje medzi fytoestrogény - látky, ktoré sa viažu na estrogénové receptory a narušujú tak funkciu endogénnych estrogénov v organizme. Pre tento efekt sú významnými z hľadiska znižovania výskytu hormón - dependentných typov nádorov.

Vyrovnávaním hormonálnych hladín u mladých žien efektívne napomáha pri zmiernení menštruačných bolestí. Pomáha tiež pri príliš silnom menštruačnom krvácaní a pri odstraňovaní nervozity, nepokoja a zmien nálady pri menštruácii. Taktiež zmierňuje napätie v prsníkoch, ktoré je častým prejavom predmenštruačného syndrómu.

Obsahuje steroidné saponíny (prekurzory), ktoré môžu regulovať hormonálnu funkciu - toto je u veľa žien zásadné k zaisteniu kludného prechodu (menopauzy). Redukuje zápaly, uvoľňuje svaly a je považovaný za užitočný v prevencii osteoporózy a endometriózy.

 

Moje odporúčanie: ak máte viac ako 30-35 rokov a pozorujete u seba "nevysvetliteľné" zmeny, teda tie ktoré sú vyššie spomínané ako prejavy menopauzy, urobte si domáci test na menopauzu. Budete mať nie len istotu, či ide o hormonálne zmeny, ale hlavne viete včas svojmu telu doplniť potrebné látky, aby sa stav stabilizoval a predišli ste mnohým skrytým problémom, ktoré práve nerovnováha hormónov ovplyvňuje/spôsobuje.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Wild Yam

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Smldinec chlpatý (Dioscorea villosa, extrakt z hľuzy 10: 1 - zodpovedá 100 mg účinnej látky)

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza (nosič), rastlinná kapsule

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne, zapite tekutinou. Pre optimálnu účinnosť užívajte aspoň 2-3 mesiace.

Balenie: 90 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

 

Podľa problému: Klimaktérium, Menštruácia

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií