Wild Yam Premium 90 kapsúl

Wild Yam Premium 90 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Wild Yam Premium harmonizuje hormonálny systém a celkovo dodáva vitalitu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Wild Yam Premium harmonizuje hormonálny systém a celkovo dodáva vitalitu.

Wild Yam je rastlina, ktorej účinok je významný pre dosiahnutie optimálneho množstva a balancie ženských pohlavných hormónov estrogénov a progesterónu, ktoré majú významnú úlohu pre zdravie ženy. Obsahuje substancie (diosgenín), ktoré majú podobnú štruktúru ako steroidné hormóny estrogény a preto sa zaraďuje medzi fytoestrogény - látky, ktoré sa viažu na estrogénové receptory a narušujú tak funkciu endogénnych estrogénov v organizme. Pre tento efekt sú významnými z hľadiska znižovania výskytu hormón - dependentných typov nádorov.

Vyrovnávaním hormonálnych hladín u mladých žien efektívne napomáha pri zmiernení menštruačných bolestí. Pomáha tiež pri príliš silnom menštruačnom krvácaní a pri odstraňovaní nervozity, nepokoja a zmien nálady pri menštruácii. Taktiež zmierňuje napätie v prsníkoch, ktoré je častým prejavom predmenštruačného syndrómu.

Obsahuje steroidné saponíny (prekurzory), ktoré môžu regulovať hormonálnu funkciu - toto je u veľa žien zásadné k zaisteniu kludného prechodu (menopauzy). Redukuje zápaly, uvoľňuje svaly a je považovaný za užitočný v prevencii osteoporózy a endometriózy.

 

Moje odporúčanie: ak máte viac ako 30-35 rokov a pozorujete u seba "nevysvetliteľné" zmeny, teda tie ktoré sú vyššie spomínané ako prejavy menopauzy, urobte si domáci test na menopauzu. Budete mať nie len istotu, či ide o hormonálne zmeny, ale hlavne viete včas svojmu telu doplniť potrebné látky, aby sa stav stabilizoval a predišli ste mnohým skrytým problémom, ktoré práve nerovnováha hormónov ovplyvňuje/spôsobuje.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Wild Yam

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Smldinec chlpatý (Dioscorea villosa, extrakt z hľuzy 10: 1 - zodpovedá 100 mg účinnej látky)

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza (nosič), rastlinná kapsule

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne, zapite tekutinou. Pre optimálnu účinnosť užívajte aspoň 2-3 mesiace.

Balenie: 90 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

 

Podľa problému: Klimaktérium, Menštruácia

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie