Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba rakoviny, která fungovala!

Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba rakoviny, která fungovala!

Kúpite u dodávateľa

Dr. Clarkova patrí medzi nestorov nezávislého medicínskeho bádania v oblasti rakoviny. Jej dielo je preto neoceniteľné a má čo povedať každému z nás.

Skladové číslo:

Výrobca: Martinus.sk

Rakovinu nemožno iba liečiť, ale aj definitívne vyliečiť. Takto sme zatiaľ nie príliš zvyknutí o tejto zhubnej chorobe uvažovať. Zvyčajne uzdravenie z rakoviny vnímame ako remisiu ustúpenia príznakov, ktoré sa môžu kedykoľvek znovu objaviť. Táto kniha je však o definitívnej liečbe.

V roku 1990 objavila kanadská nezávislá lekárka Dr. Clarková skutočnú príčinu rakoviny. Dr Clarková prichádza s netradičným postupom liečby chorôb. Na začiatku svojej knihy podáva Dr Clarková vysvetlenie, ako dospela k svojmu prevratnému objavu, a to štýlom, ktorý je zrozumiteľný aj "laickému" čitateľovi.

Na ďalších stránkach popisuje svoje poznatky zo skúmania výskytu parazitov a znečisťujúcich látok v ľudskom tele, ale hlavne spôsoby, akým sa jednotlivých chorôb a ťažkostí zbaviť. V knihe sú popísané detailné postupy liečby mnohých chorôb spolu s pôvodcami týchto chorôb. Sú tu uvedené možnosti znečistenia ľudského tela cudzorodými látkami a odhalenie, čo nám "dáva" moderný potravinársky priemysel.

UPOZORNENIE! Kniha sa nepredáva ako kolekcia dvoch kníh. Ide o "dve knihy v jednom". Predná strana: Revoluce v léčení nemocí a zadná strana: Léčba rakoviny, která fungovala!

 

 Knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

Revolúcia v liečení všetkých chorôb 

 

Podrobnosti

Počet strán: 620 strán

Väzba: pevná väzba

Rozmer: 140×210 mm

Hmotnosť: 840 g

Jazyk: český jazyk

 

 

Autor: Hulda R. Clark

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

.

► Na aký problém hľadáte riešenie a nenašli ste na tento problém odpoveď na HarmonyNature.sk?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií