Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba rakoviny, která fungovala!

Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba rakoviny, která fungovala!

Kúpite u dodávateľa

Dr. Clarkova patrí medzi nestorov nezávislého medicínskeho bádania v oblasti rakoviny. Jej dielo je preto neoceniteľné a má čo povedať každému z nás.

Skladové číslo:

Výrobca: Martinus.sk

Rakovinu nemožno iba liečiť, ale aj definitívne vyliečiť. Takto sme zatiaľ nie príliš zvyknutí o tejto zhubnej chorobe uvažovať. Zvyčajne uzdravenie z rakoviny vnímame ako remisiu ustúpenia príznakov, ktoré sa môžu kedykoľvek znovu objaviť. Táto kniha je však o definitívnej liečbe.

V roku 1990 objavila kanadská nezávislá lekárka Dr. Clarková skutočnú príčinu rakoviny. Dr Clarková prichádza s netradičným postupom liečby chorôb. Na začiatku svojej knihy podáva Dr Clarková vysvetlenie, ako dospela k svojmu prevratnému objavu, a to štýlom, ktorý je zrozumiteľný aj "laickému" čitateľovi.

Na ďalších stránkach popisuje svoje poznatky zo skúmania výskytu parazitov a znečisťujúcich látok v ľudskom tele, ale hlavne spôsoby, akým sa jednotlivých chorôb a ťažkostí zbaviť. V knihe sú popísané detailné postupy liečby mnohých chorôb spolu s pôvodcami týchto chorôb. Sú tu uvedené možnosti znečistenia ľudského tela cudzorodými látkami a odhalenie, čo nám "dáva" moderný potravinársky priemysel.

UPOZORNENIE! Kniha sa nepredáva ako kolekcia dvoch kníh. Ide o "dve knihy v jednom". Predná strana: Revoluce v léčení nemocí a zadná strana: Léčba rakoviny, která fungovala!

 

 Knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

Revolúcia v liečení všetkých chorôb 

 

Podrobnosti

Počet strán: 620 strán

Väzba: pevná väzba

Rozmer: 140×210 mm

Hmotnosť: 840 g

Jazyk: český jazyk

 

 

Autor: Hulda R. Clark

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie