Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba rakoviny, která fungovala!

Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba rakoviny, která fungovala!

Kúpite u dodávateľa

Dr. Clarkova patrí medzi nestorov nezávislého medicínskeho bádania v oblasti rakoviny. Jej dielo je preto neoceniteľné a má čo povedať každému z nás.

Skladové číslo:

Výrobca: Martinus.sk

Rakovinu nemožno iba liečiť, ale aj definitívne vyliečiť. Takto sme zatiaľ nie príliš zvyknutí o tejto zhubnej chorobe uvažovať. Zvyčajne uzdravenie z rakoviny vnímame ako remisiu ustúpenia príznakov, ktoré sa môžu kedykoľvek znovu objaviť. Táto kniha je však o definitívnej liečbe.

V roku 1990 objavila kanadská nezávislá lekárka Dr. Clarková skutočnú príčinu rakoviny. Dr Clarková prichádza s netradičným postupom liečby chorôb. Na začiatku svojej knihy podáva Dr Clarková vysvetlenie, ako dospela k svojmu prevratnému objavu, a to štýlom, ktorý je zrozumiteľný aj "laickému" čitateľovi.

Na ďalších stránkach popisuje svoje poznatky zo skúmania výskytu parazitov a znečisťujúcich látok v ľudskom tele, ale hlavne spôsoby, akým sa jednotlivých chorôb a ťažkostí zbaviť. V knihe sú popísané detailné postupy liečby mnohých chorôb spolu s pôvodcami týchto chorôb. Sú tu uvedené možnosti znečistenia ľudského tela cudzorodými látkami a odhalenie, čo nám "dáva" moderný potravinársky priemysel.

UPOZORNENIE! Kniha sa nepredáva ako kolekcia dvoch kníh. Ide o "dve knihy v jednom". Predná strana: Revoluce v léčení nemocí a zadná strana: Léčba rakoviny, která fungovala!

 

 Knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

Revolúcia v liečení všetkých chorôb 

 

Podrobnosti

Počet strán: 620 strán

Väzba: pevná väzba

Rozmer: 140×210 mm

Hmotnosť: 840 g

Jazyk: český jazyk

 

 

Autor: Hulda R. Clark

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií