Dianetika: Pôvodná štúdia

Dianetika: Pôvodná štúdia

Kúpite u dodávateľa

Dianetika: Pôvodná štúdia je prvý Ronov popis Dianetiky a odhaľuje PRVÉ PRELOMOVÉ OBJAVY uvoľňujúce tajomstvá mysle.

Skladové číslo:

Výrobca: Martinus.sk

Dianetika: Pôvodná štúdia je prvý Ronov popis Dianetiky. Pôvodne koloval ako rukopis v kruhu pár priateľov, no čoskoro sa začal kopírovať a odovzdávať z ruky do ruky a doslovne obehol zemeguľu. Výsledná ústna propaganda priliala olej do ohňa. Na základe tisícov listov so žiadosťami o ďalšie informácie Ron usúdil, že jediný spôsob, ako zodpovedať všetky otázky, je napísať knihu.

Tou knihou bola Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví, ktorá je dnes napredávanejšou knihou o mysli. Zistite, čím to celé začalo. Tu totiž nájdete základné objavy a rovnice Dianetiky, medzi ktoré patria:

 • Prvotné axiómy Dianetiky - axiómy, na ktorých stojí celý tento predmet.
 • Objav dynamického princípu existencie, ktorý poháňa všetky formy života - PREŽI!
 • Štyri dynamiky, na ktoré sa delí život a ktoré udávajú prežitie človeka.
 • Objavenie a zloženie reaktívnej mysle.
 • Engramy - jediný zdroj iracionálneho správania.
 • Moc príkazu v každom engrame, ktorá pred Dianetikou bránila ich odhaleniu a zvládnutiu.
 • Analytická myseľ, jej funkcia a spôsob, ako operuje.
 • Prvý opis stavu Clear, jeho vlastností a potenciálu.
 • A najmä - zákony navracania, ktoré vysvetľujú ako a prečo auditing funguje.

 

Tu sú teda základné objavy, ktoré Ron použil na vytvorenie prvých Clearov - objavy, ktoré umožnili vyvinúť technológiu, ktorú môže použiť každý človek a začať tak klírovat planétu. Objavy, ktoré nájdete jedine v Dianetike: Pôvodnej štúdii.

"Celkovým cieľom Dianetiky je preniesť človeka ponad priepasť iracionálneho a čisto reaktívneho myslenia a odštartovať ho v novej etape konštruktívneho pokroku k jeho najvyššiemu cieľu." - L. Ron Hubbard

Žiadny výrok necharakterizuje L. Rona Hubbarda lepšie, ako jeho jednoduché vyhlásenie: „Rád pomáham druhým a sledovať človeka, ako sa oslobodzuje od tieňov, ktoré zatemňujú jeho dni považujte za najväčšie potešenie v mojom živote."

Prostredníctvom svojich diel vo viac ako dvesto miliónovom náklade a prostredníctvom tuctov medzinárodných bestsellerov podnietil L. Ron Hubbard vznik hnutia, ktoré dnes pôsobí na každom kontinente sveta. Jeho diela tvorí 5000 písomností a 3000 nahraných prednášok a nie je len najrozsiahlejšou výpoveďou o ľudskej mysli a duši, ale predstavuje aj jedinú cestu k úplnej duševnej slobode. Avšak najväčším dôkazom, ktorý L. Ron Hubbard predkladá, sú zázraky jeho technológie spolu s miliónmi priateľov, ktorí ju prenášajú do večnosti. Oboje narastá každým uplynulým dňom.

 

Knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

Dianetika: Pôvodná štúdia

 

Podrobnosti:

Počet strán: 275 strán

Väzba: brožovaná väzba

Rozmer: 157×235 mm

Hmotnosť: 540 g

Jazyk: slovenský jazyk

 

Autor: L. Ron Hubbard

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie