Čo vám chýba, aby ste boli fit. Vitamíny, minerálne látky a stopové prvky

Čo vám chýba, aby ste boli fit. Vitamíny, minerálne látky a stopové prvky

Kúpite u dodávateľa

Autorka Adelle Davis napísala túto knihu pre lekárov, ale napísala ju tak zrozumiteľne, aby ju mohli používať úspešne i sami chorí.

Skladové číslo:

Výrobca: Martinus.sk

Lekárska veda urobila pri liečení a predchádzaní chorôb pomocou živín v posledných rokoch nesmierne pokroky. Autorka tejto publikácie sa špecializovala na ortomolekulárnu medicínu, ktorá lieči živinami, t.j. látkami obsiahnutými v ľudskom tele.

Nedostatok niektorých látok v organizme vyvolá určitú chorobu. Z toho hľadiska je zloženie potravy pre chorého rovnako dôležité ako i pre zdravého. Uzdravenie z akejkoľvek choroby nemôže byť rýchle, ak je neúčinné trávenie a vstrebávanie. Naša strava by mala pozostávať čo najviac z potravín v prirodzenom stave. O stupni nášho zdravia rozhoduje nielen výber potravín, ale aj spôsob ako ich pripravujeme. Ak jeme potraviny, ktoré majú nevhodný pomer kalórií a živín, vznikne nedostatok životne dôležitých živín.

 

Knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

Čo vám chýba, aby ste boli fit.

 

Podrobnosti: 

Počet strán: 192 strán

Väzba: brožovaná väzba

Rozmer: 148×210 mm

Hmotnosť: 240 g

Jazyk: slovenský jazyk

 

Autor: Adelle Davis

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie