Nespěchejte do rakve

Nespěchejte do rakve

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kúpite u dodávateľa

Tomáš Kašpar je autorom viacerých kníh, v ktorých odhaľuje mnohé utajované skutočnosti o tom, ako byť zdravý.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Martinus.sk

Zažil jsem na vlastní kůži pocit pacienta, kterému lékaři nedokáží pomoci, a nemoc a problémy se stále vrací a zhoršují. Prožil jsem, jaké to je, když lékaři zlomí nad pacientem hůl nebo nabízejí drastické řešení s nezvratnými důsledky (invaliditou). A zažil jsem ten úžasný pocit naděje, když jsem objevil, že řešení existuje, a pak pocit radosti ze skutečného uzdravení a velké hrdosti, že jsem to dokázal. Od té doby mne provázela touha podělit se o tuto naději se všemi lidmi.

Tomáš Kašpar

Moderná medicína a jej zástancovia nás žiadajú, aby sme akceptovali únavu, množstvo chorôb a stratu vitality ako prirodzený prejav starnutia. Ako je však možné, že tieto príznaky postihujú čím ďalej mladších ľudí? To starneme rýchlejšie? Koľko je teda rokov dieťaťu, ktoré dostalo cukrovku? Ako je potom starý 30-ročný človek, ktorý dostal infarkt? Nie je náhodou všetko inak?

Ako je možné, že v poslednom desaťročí pribúda toľko srdečných infarktov a toľko prípadov rakoviny? Ako je možné, že cukrovka bola pred sto rokmi vzácnym ochorením a dnes sa šíri ako epidémia? Kde je pravda? Veríte lekárom, ktorí vás liečia? Veríte liekom, ktoré vám predpisujú?

Kniha Nespěchejte do rakve by sa taktiež mohla volať "Zbytečné nemoci", pretože to je presne to, na čo poukazuje. Moderná lekárska medicína úspešne bojuje s dôsledkami ochorení, bez toho aby sa príliš zaujímala o príčiny. Táto kniha sa zameriava predovšetkým práve na príčiny a prináša často šokujúce odhalenia. Pripravte sa na dávku emócií, keď odhalíte zákulisie priemyslu, podobného továrňam na smrť.

 

 Knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

Nespěchejte do rakve 

 

Podrobnosti:

Počet strán: 116 strán

Väzba: brožovaná väzba

Rozmer: 146×210 mm

Hmotnosť: 150 g 

Jazyk: český jazyk

 

Autor: Tomáš Kašpar

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií