Uzdravme se. Jak obnovit zdraví pomocí zdravé výživy

Uzdravme se. Jak obnovit zdraví pomocí zdravé výživy

SKLADOM AKCIA

Zrozumiteľne napísaná kniha od Adelle Davis oboznamuje s príčinami chorôb, s ich prevenciou a zobrazuje aj aspekty zdravého stravovania.

7,65 € s DPH

8,50 € s DPH Zľava 0,85 €

Skladové číslo:

A. Davis a jej obavy o ľudské zdravie položili základný kameň dnešnému názoru, že správna strava môže udržať zdravie a predĺžiť život. Jej rady pomohli stotisícom a snáď i miliónom ľudí, ktorí sa zbavili chorôb a žijú plnohodnotným životom zdravého človeka.

Autorka v knihe zhromaždila obsiahle informácie z oblasti zdravej výživy. Zrozumiteľne napísaná kniha Vás oboznamuje s príčinami chorôb, s ich prevenciou a zobrazuje aj aspekty zdravého stravovania. Autorka na základe predkladaných informácií konštatuje, že správna strava môže udržať zdravie a predĺžiť život; je to pevnosť proti chorobám.

Adelle Davis bola jednou z najväčších autorít a odborníkov na zdravú výživu. Na celom svete sa predalo viac ako 35 miliónov výtlačkov jej kníh.

 

.

 

Podrobnosti:

Počet strán: 441 strán

Väzba: brožovaná väzba

Rozmer: 135×205 mm

Hmotnosť: 360 g

Jazyk: český jazyk

 

Autor: Adelle Davis
Podľa druhu: Ostatné

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie