Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať

Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať

Kúpite u dodávateľa

"Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať" kniha určená nie len pre mamičky, ale aj širokú verejnosť, ktorá má pomôcť nájsť odpovede na často diskutovanú tému o očkovaní.

Skladové číslo:

Výrobca: Martinus.sk

Kniha Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať vznikla na základe seriálu Hovorme o vede v mesačníku Dieťa. Prvá časť knihy predstavuje zhrnutie niektorých dôležitých poznatkov, ako aj nevyriešených problémov vo vybraných oblastiach, často diskutovaných v súvislosti s očkovaním, akými sú napríklad toxické prídavné látky (hliník, ortuť), autizmus, autoimunita.

Druhá časť sa venuje niekoľkým vybraným ochoreniam, ako sú záškrt, čierny kašeľ, osýpky, mumps, rubeola, ale aj otázke bezpečnosti vakcín proti ľudskému papilomavírusu. Polemizuje o možnostiach vakcín z hľadiska prevencie ochorenia ako aj kolektívnej imunity, pojmu ktorý sa zneužíva na vynucovanie očkovania.

Čitatelia nájdu v knihe aj odpovede na otázky súvisiace s hlásením nežiaducich účinkov v súvislosti s očkovaním.

Autor knihy: Peter Tuhársky

Prečo túto knihu odporúčam: Nie štátne zákony, nie zdravotný systém je zodpovedný za zdravie človeka. Zdravie každého človeka je iba v jeho rukách. Toto si jednoducho treba uvedomiť. A aby človek mohol byť plne za seba zodpovedný, potrebuje sa vzdelávať. Téma očkovať - ÁNO, alebo očkovať - NIE je stále viac diskutovaná. To, aký postoj človek zaujme k očkovaniu ovplyvní celý jeho život. Preto moja rada znie: vzdelávajte sa v oblasti svojho zdravia a vaša zodpovednosť k sebe samému priamoúmerne porastie.

 

Knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať

 

Podrobnosti:

Počet strán: 216 strán

Väzba: brožovaná väzba

Rozmer: 176×250 mm

Hmotnosť: 540 g

Jazyk: slovenský jazyk

  

Autor: Peter Tuhársky

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií