Colostrum prášok

Colostrum prášok

Kúpite u dodávateľa

Doplnok stravy Colostrum má špeciálne výživné zloženie, ktoré podporuje celkové posilnenie imunity • podporuje rast • vysoký obsah imunoglobulínov

Skladové číslo:

Výrobca: Green Medical, s.r.o.

Colostrum je dôležitým zdrojom výživných proteínov, uhľohydrátov, tukov, minerálov a vitamínov. Obsahuje tiež niekoľko desiatok biologicky aktívnych molekúl, ktoré pozitívnym spôsobom ovplyvňujú ako imunitný systém, tak správny rastový vývoj. V kolostre je tiež obsiahnuté viac ako 20 protilátok, okrem iného proti baktériám Escherichia coli a Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia.

Prípravok Colostrum obsahuje jednu z najcennejších a najušľachtilejších prírodných látok na svete - imunoglobulín. Jeho hodnota je neporovnateľná s ktorýmkoľvek prípravkom určeným na posilnenie imunity.

Colostrum je v prírodnej podobe žltá, suspendovaná tekutina, produkovaná mliečnymi žľazami matky v priebehu prvých hodín laktácie. Colostrum, inak nazývané mledzivo, je prvou potravou pre novorodenca. Čisté colostrum možno získať len v priebehu šiestich hodín po pôrode. Kravské colostrum obsahuje všetky imunitné a rastové faktory, ktoré sa nachádzajú v colostre iných cicavcov, a preto ho tiež môžu užívať aj iné cicavce, vrátane človeka.

Colostrum je silný prostriedok, ktorý obsahuje faktory zásadne ovplyvňujúce zvýšenie a podporu odolnosti organizmu tak, ako to môžeme pozorovať u mláďat iných cicavcov, u ktorých sa prakticky nevyskytujú problémy s infekciami a tiež u ľudí sú od začiatku dojčenia novorodenci chorí len výnimočne.

Colostrum obsahuje: Imunoglobulíny - proteíny na báze protilátok, ktoré sú zodpovedné za odolnosť organizmu • Laktoferín - proteín, ktorý transportuje železo do červených krviniek • Enzýmy - colostrum obsahuje tri enzýmy • Vitamíny B1, B2, B6, B12, E, A, C.

 

Moja skúsenosť s práškovým Colostrom

Colostrum prášok

Farba práškového Colostra je žltkastá a chuťovo presne taká, ako pri kapsulovanom Colostre. Mne osobne pripomína chuť sušeného mlieka. Rozmiešať ho môžete v troške vody, pridať do kaše, jogurtu, ovocného pyré, atď.

Pri práškových zmesiach ako je tento Colostrum je potrebné počítať s tým, že na určenie dávkovania budete potrebovať mikrováhy.

Colostrum prášok si môžete dať aj do prázdnych kapsúl, ktoré sa dajú kúpiť buď na internete, alebo aj niektoré lekárne ich majú v ponuke.

► Prázdne Natur kapsule kúpite TU

 

Pravidelné užívanie Colostra určite oceníte, pretože konečné výsledky na zlepšení obrany schopnosti sú ľahko pozorovateľné: náchylnosť na bakteriálne a vírusové ochorenia je menej častá. Ak sa predsa len dostaví dáke ochorenie, dávkovanie je potrebné zvýšiť, čo urýchli a zmierni priebeh liečby.

Za veľkú výhodu však považujem cenu práškového Colostra, čo zn. že napríklad 100g balenie predstavuje pri dennej dávke 1000 mg (1g) až 100 dávok pre jednu osobu.

 

Benefity, ktoré získate s Colostrom

 • posilňuje imunitu
 • podporuje rast
 • vyššia odolnosť voči vírusom a infekciám
 • vhodný pre deti, dospelých i seniorov
 • čistý obsah imunoglobulínov minimálne 30%

 

Kúpite u dodávateľa

  

Doplňujúce informácie

Balenie: 100g

Zloženie: bovinálne kolostrum

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Jemne kyslastá chuť nie je závadou!

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: Dospelí: 2-krát denne 1g (1/4 čajovej lyžičky) rozmiešajte vo vode a vypite. Deti: 2-krát denne 0,5g (1/8 čajovej lyžičky) rozmiešajte vo vode a vypite. Užívajte na prázdny žalúdok.

Odporúčaná denná dávka: dospelí: 2000mg, deti: 1000mg

Účinné látky v ODD: dospelí (2000mg): kolostrum 2000mg*, deti (1000mg): kolostrum 1000mg*. *referenčná výživová hodnota nie je definovaná.

   

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Colostrum Advance 90 kapsúl

  SKLADOM

  Colostrum ADVANCE obsahuje kvalitné prémiové colostrum s vysokým obsahom imunoglobulínov IgG v 1...

  14,50 € s DPH

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií