Colostrum 60 kapsúl

Colostrum 60 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Doplnok stravy Colostrum má špeciálne výživné zloženie, ktoré podporuje celkové posilnenie organizmu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Colostrum je dôležitým zdrojom výživných proteínov, uhľohydrátov, tukov, minerálov a vitamínov. Obsahuje tiež niekoľko desiatok biologicky aktívnych molekúl, ktoré pozitívnym spôsobom ovplyvňujú ako imunitný systém, tak správny rastový vývoj. V kolostre je tiež obsiahnuté viac ako 20 protilátok, okrem iného proti baktériám Escherichia coli a Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia.

Prípravok Colostrum obsahuje jednu z najcennejších a najušľachtilejších prírodných látok na svete - imunoglobulín. Jeho hodnota je neporovnateľná s ktorýmkoľvek prípravkom určeným na posilnenie imunity.

Colostrum je v prírodnej podobe žltá, suspendovaná tekutina, produkovaná mliečnymi žľazami matky v priebehu prvých hodín laktácie. Colostrum, inak nazývané mledzivo, je prvou potravou pre novorodenca. Čisté colostrum možno získať len v priebehu šiestich hodín po pôrode. Kravské colostrum obsahuje všetky imunitné a rastové faktory, ktoré sa nachádzajú v colostre iných cicavcov, a preto ho tiež môžu užívať aj iné cicavce, vrátane človeka.

Colostrum je silný prostriedok, ktorý obsahuje faktory zásadne ovplyvňujúce zvýšenie a podporu odolnosti organizmu tak, ako to môžeme pozorovať u mláďat iných cicavcov, u ktorých sa prakticky nevyskytujú problémy s infekciami a tiež u ľudí sú od začiatku dojčenia novorodenci chorí len výnimočne.

Aké je odporúčané dávkovanie Colostra:

 • Užívajte 1-6 kapsúl denne podľa špecifikácie:
 • Osobám so "sedavým" spôsobom života odporúčame užívať 1 kapsulu denne.
 • U aktívnejších osôb je možné podávať 2 kapsule denne.
 • U osôb s náročným životným rytmom je možné podávať 1 kapsulu 3x denne.
 • Rekonvalescentov a osoby s intenzívnym a stresujúcim životným štýlom by mali užívať 4-6 kapsúl denne v priebehu 2-4 týždňov. Neskôr je potrebné znížiť dávku na 1 kapsulu denne.
 • Preventívne užívať 1-2 kapsule denne, pri zhoršení zdravotného stavu (prechladnutie, chrípka a pod.) treba dávkovanie zvýšiť do ustúpenia problémov, následne pokračovať v preventívnom dávkovaní.
 • U detí, ktoré majú problém prehltnúť kapsulu je možné obsah kapsule vysypať a zamiešať do vody, kaše, jogurtu, atď. a takto skonzumovať. 

Benefity, ktoré získate s Colostrom

 • posilňuje imunitu
 • podporuje rast
 • vyššia odolnosť voči vírusom a infekciám
 • vhodný pre deti, dospelých i seniorov

 Odporúčam pozrieť: Skúsenosti a recenzie s Colostrom 

 

Kúpiť Colostrum

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 60 kapsúl

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote 15-30°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí.

V prípade "ojedinelých" negatívnych vedľajších účinkov (vyrážka, žalúdočné problémy, chrípkové prejavy) znížte dennú dávku tak, aby bola dobre tolerovaná. Negatívne vedľajšie účinky zväčša po niekoľkých dňoch užívania prípravku ustúpia.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií