Colostrum 60 kapsúl

Colostrum 60 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Doplnok stravy Colostrum má špeciálne výživné zloženie, ktoré podporuje celkové posilnenie organizmu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Colostrum je dôležitým zdrojom výživných proteínov, uhľohydrátov, tukov, minerálov a vitamínov. Obsahuje tiež niekoľko desiatok biologicky aktívnych molekúl, ktoré pozitívnym spôsobom ovplyvňujú ako imunitný systém, tak správny rastový vývoj. V kolostre je tiež obsiahnuté viac ako 20 protilátok, okrem iného proti baktériám Escherichia coli a Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia.

Prípravok Colostrum obsahuje jednu z najcennejších a najušľachtilejších prírodných látok na svete - imunoglobulín. Jeho hodnota je neporovnateľná s ktorýmkoľvek prípravkom určeným na posilnenie imunity.

Colostrum je v prírodnej podobe žltá, suspendovaná tekutina, produkovaná mliečnymi žľazami matky v priebehu prvých hodín laktácie. Colostrum, inak nazývané mledzivo, je prvou potravou pre novorodenca. Čisté colostrum možno získať len v priebehu šiestich hodín po pôrode. Kravské colostrum obsahuje všetky imunitné a rastové faktory, ktoré sa nachádzajú v colostre iných cicavcov, a preto ho tiež môžu užívať aj iné cicavce, vrátane človeka.

Colostrum je silný prostriedok, ktorý obsahuje faktory zásadne ovplyvňujúce zvýšenie a podporu odolnosti organizmu tak, ako to môžeme pozorovať u mláďat iných cicavcov, u ktorých sa prakticky nevyskytujú problémy s infekciami a tiež u ľudí sú od začiatku dojčenia novorodenci chorí len výnimočne.

Aké je odporúčané dávkovanie Colostra:

 • Užívajte 1-6 kapsúl denne podľa špecifikácie:
 • Osobám so "sedavým" spôsobom života odporúčame užívať 1 kapsulu denne.
 • U aktívnejších osôb je možné podávať 2 kapsule denne.
 • U osôb s náročným životným rytmom je možné podávať 1 kapsulu 3x denne.
 • Rekonvalescentov a osoby s intenzívnym a stresujúcim životným štýlom by mali užívať 4-6 kapsúl denne v priebehu 2-4 týždňov. Neskôr je potrebné znížiť dávku na 1 kapsulu denne.
 • Preventívne užívať 1-2 kapsule denne, pri zhoršení zdravotného stavu (prechladnutie, chrípka a pod.) treba dávkovanie zvýšiť do ustúpenia problémov, následne pokračovať v preventívnom dávkovaní.
 • U detí, ktoré majú problém prehltnúť kapsulu je možné obsah kapsule vysypať a zamiešať do vody, kaše, jogurtu, atď. a takto skonzumovať. 

Benefity, ktoré získate s Colostrom

 • posilňuje imunitu
 • podporuje rast
 • vyššia odolnosť voči vírusom a infekciám
 • vhodný pre deti, dospelých i seniorov

 Odporúčam pozrieť: Skúsenosti a recenzie s Colostrom 

 

Kúpiť Colostrum

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 60 kapsúl

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote 15-30°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí.

V prípade "ojedinelých" negatívnych vedľajších účinkov (vyrážka, žalúdočné problémy, chrípkové prejavy) znížte dennú dávku tak, aby bola dobre tolerovaná. Negatívne vedľajšie účinky zväčša po niekoľkých dňoch užívania prípravku ustúpia.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie