Prírodný fytoestrogénny doplnok Lymphosan F Beauty 90g

Prírodný fytoestrogénny doplnok Lymphosan F Beauty 90g

SKLADOM AKCIA

Doplnok stravy pre ženy v období klimaktéria. Lymphosan F Beauty vďaka bylinnému zloženiu napomáha žene ľahšie prekonávať symptómy spojené s obdobím klimaktéria.

12,45 € s DPH

13,11 € s DPH Zľava 0,66 €

Skladové číslo:

Výrobca: Siberian Health

Výpredaj, skladom posledný 1ks.

Lymphosan F Beauty je prírodný produkt, ktorý obsahuje všetky zložky dôležité pre zdravie každej ženy. Priaznivo pôsobí na hormonálnu rovnováhu ženy v období menopauzy. Lymphosan F Beauty je zdrojom prírodných fytoestrogénov - analógov ženských pohlavných hormónov - estrogénov. Tieto hormóny majú dôležitú funkciu na stav kostí, kože, i kardio - cievny systém. Prípravok pomáha očistiť telo, ale má tiež široký účinok pôsobenia na ženské telo.

Menopauza sa zvyčajne dostaví, keď žena dosiahne vek okolo 40-50 rokov. Vtedy nastávajú hormonálne zmeny, ktoré môžu byť spojené s rôznymi príznakmi: zmeny nálady, podráždenosťnočné potenie, priberanie, kožné problémy, padanie vlasov, atď.

Menopauza nie je choroba, je to prirodzený jav v živote každej ženy a práve Lymphosan F Beauty vám môže pomôcť prejsť obdobím menopauzy bez ťažkostí.

 

Dôležité výhody Lymphosanu pre ženy, ktoré sú v menopauze

 • Komplex obsahuje pektín – sorbent rastlinného pôvodu, ktorý je zdrojom vlákniny. 
 • Zloženie prípravku zahŕňa obľúbené bylinné extrakty (potočnica lekárska, lístky mäty, kvety ďateliny lúčnej), ktoré priaznivo a oživujúco pôsobia na ženský organizmus. 
 • Extrakt z jadierok viniča, obsiahnutý v prípravku, má nezastupiteľné miesto v kozmetickom priemysle a sójové bôby obsahujú pre ženský organizmus dôležité fytoestrogény.
 • Spomaľuje proces starnutia, posilňuje kostné tkanivo, zmierňuje symptómy spojené s menopauzou.
 • Znižuje riziko srdcových ochorení a rakoviny, osteoporózy, rôznych porúch spojených s vekom alebo s nedostatkom narušenej rovnováhy ženských pohlavných hormónov.
 • Prípravok neobsahuje žiadny syntetický hormón. Je veľmi šetrný, bez vedľajších negatívnych účinkov.
 • Eliminuje sprievodné prejavy menopauzy, čo znamená, že sa opäť môžete cítiť pohodlne vo svojom tele :)

 

Moje odporúčanie: ak máte viac ako 30-35 rokov a pozorujete u seba "nevysvetliteľné" zmeny, teda tie ktoré sú vyššie spomínané ako prejavy menopauzy, urobte si domáci test na menopauzu. Budete mať nie len istotu, či ide o hormonálne zmeny, ale hlavne viete včas svojmu telu doplniť potrebné látky, aby sa stav stabilizoval a predišli ste mnohým skrytým problémom, ktoré práve nerovnováha hormónov ovplyvňuje/spôsobuje.

 

.

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: 7,5 g (denná dávka) obsahuje:

Výťažok z Aloe vera: 8 mg, Pektin: 2,92 g, Výťažok z potočnice lekárskej (Nasturtium officinale): 1402 mg, Prášok z hlíz topinamburu (Helianthus tuberosus): 0,75 g, Výťažok z lístkov mäty (Mentha piperita L.): 0,33 g, Výťažok z jadierok viniča (Vitis viniferaг): 0,25 g, Výťažok z kvetov ďateliny (Trifolium Pratense): 0,18 g, Výťažok zo sóje (Glycine Max): 0,16 g, Polysacharid guma guar (E412): 1,5 g, Vláknina celkom: 3,9 g

Spôsob užívania: 7,5 g prášku (1 vrchovatá čajová lyžička) rozpustiť v 200-250 ml teplej vody (50-60 stupňov Celzia) a dôkladne premiešať (prípadne s použitím ručného mixéra) do vytvorenia rovnorodej zmesi; vypiť naraz. Užívať jedenkrát denne.

Upozornenie: V prípade osôb, ktoré majú problémy s prehĺtaním a pri nedostatku príjmu tekutín existuje nebezpečenstvo zadusenia. Doporučenú dávku nie je vhodné prekračovať. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy. Pred užívaním sa odporúča lekárska konzultácia. Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Slúži ako doplnok denného doporučeného prísunu vitamínov. Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia.

 

Podľa problému: Klimaktérium
Podľa druhu: Kozmetika

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie