Indikátorové papieriky pH 5,0 - 9,0 200ks

Indikátorové papieriky pH 5,0 - 9,0 200ks

Kúpite u dodávateľa

Indikátorové pH papieriky s rozsahom merania pH 5,0 - 9,0 sú vhodné pre orientačné meranie pH.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Indikátorové pH papieriky s rozsahom merania pH 5,0 - 9,0 sú vhodné pre orientačné meranie pH, napr. pri zisťovaní kyslosti organizmu a následnej úprave stravovacieho režimu. Tieto pH papieriky sú určené predovšetkým pre tých, ktorí sú zvedaví, kam až môže ich pH stúpnuť pri dobre prevádzkovanom odkyselujúcom životnom štýle.

Acidobázická rovnováha je rovnováha kyselín a zásad vo vnútri organizmu, tj. stály pomer medzi ich tvorbou a odbúravaním, respektíve vylučovaním. Hodnota pH určuje stupeň kyslosti (pH <7) alebo zásaditosti (pH> 7) organizmu, pH 7 je neutrálne.

Ak na základe meraní zistíte, že je váš organizmus prekyslený, odporúčame vyskúšať produkty, ktoré pomáhajú znížiť prekyslenie organizmu.

Ako používať: 

 • Na vyšetrenie použite čerstvý moč odobratý do čistej nádoby bez stôp umývacích prostriedkov a dezinfekcie. 
 • Vyberte z krabičky jeden prúžok a krabičku uzavrite. 
 • Indikátorový pH papierik namočte na 1-2 sekundy do nádobky s močom a potom ho vytiahnite.
 • Po jednej minúte pôsobenia vyhodnoťte sfarbenie papierika vizuálnym porovnaním s priloženou farebnou stupnicou na krabičke

 

 .

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 200 ks/bal.

Upozornenie: Vplyv liečiv, alebo ich metabolitov na jednotlivé testy ešte nie je v plnej miere objasnený. V sporných prípadoch odporúčame opakovať vyšetrenie moču po vysadení medikamentu. Citlivosť testov je ovplyvnená variabilitou zloženia moču. Výsledky meraní sú iba orientačné. Pri pH, ktoré je nižšie ako udáva rozsah papierikov, sa papierik nemusí sfarbiť. Nie je to závada papierika, ale jeho vlastnosť. Ak je naopak pH vyššia, než udáva rozsah, sfarbí sa papierik farbou pre maximálnu hodnotu. Skutočné pH môže byť aj vyššie.

 

Podľa účelu: Meranie pH, ORP

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie