Kapsule proti parazitom Wurm-Ex 20ks/bal.

Kapsule proti parazitom Wurm-Ex 20ks/bal.

Kúpite u dodávateľa

Vysoko účinný doplnok stravy na báze humínových kyselín proti externým parazitom v ľudskom organizme.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Kapsule Wurm-Ex obsahujú extrakt listových púčikov orecha kráľovského, ktorý prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými agentmi - parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu. Vitamín B2 prispieva k zachovaniu zdravých slizníc. Kyselina pantoténová prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Prípravok Wurm-Ex pracuje na báze humínových látok v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania, čo prináša pre organizmus viacero bonusov:

 • Humínové látky sa veľmi významne podieľajú na celkovej detoxikácii organizmu
 • Pre nežiaduce organizmy v tráviacom a vylučovacom trakte sú toxické. Majú mimoriadny vplyv na zvyšovanie prirodzenej nešpecifickej obranyschopnosti vďaka efektívnemu odstraňovaniu toxických látok z hrubého čreva
 • Humínové látky môžu povrchovo viazať nielen látky anorganického charakteru (napr. ťažké kovy), ale aj organické zlúčeniny biologického pôvodu vrátane zárodkov, čo je podstatou ich antibakteriálneho pôsobenia.
 • Sú cenené pre svoju schopnosť viazať voľné radikály a ťažké kovy (olovo, kadmium, ortuť) vo forme chelátov, ktoré sa z tela vylúči. 
 • Svojím pôsobením ovplyvňujú životaschopnosť nežiaducich organizmov v tele cicavcov. Mŕtve zvyšky tiel červov a helmintov sa vylučujú vylučovacím traktom a stolicou.
 • Detoxikačný proces prebieha v celom tele, keďže molekuly humínových látok aj napriek svojej veľkosti prenikajú z väčšej časti cez stenu zažívacieho traktu do krvi. Sú teda prítomné všade a majú tak širokospektrálny účinok.

Bonusy parazitných kapsúl Wurm Ex

 • Produkt je bez lepku a je vhodný aj pre vegetariánov
 • Rýchlo a dôkladne likviduje parazity v tráviacom trakte
 • Voľne dostupný produkt - už žiadna hanba zveriť sa svojmu lekárovi 

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kapsule proti parazitom a očistu tela

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie v 1 kapsule: 50mg Orech kráľovský (Juglans regia, vodný extrakt z listových púčikov), 30mg Humát draselný, 10mg Kurkuma dlhá (indický šafran, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku), 6mg Kyselina pantoténová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý), 1,4mg Vitamín B2 (riboflavín) 

Prídavné látky: zmes rastlinných olejov / triacylglyceroly repkového semena (emulgátor), (hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsuly), hydroxid horečnatý (regulátor kyslosti), mikrokryštalická celulóza (plnidlo), horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka), alginát sodný (zahusťovadlo), Isomalt, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky)

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu večer, hodinu pred ľahkým jedlom počas 10 dní. V prípade, že vaša telesná hmotnosť prekračuje 70 kilogramov, užívajte 2 kapsule 10 dní. Pri hmotnosti nad 100 kg odporúčame po 14 dňoch detoxikáciu zopakovať. Tablety zapite dostatočným množstvom vody. Detoxikáciu a odčervenie odporúčame vykonávať 1-2x ročne.

Balenie: 20 kapsúl v balení

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. U zdravého človeka nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. Wurm-ex nemá kontraindikácie na liečivá. Nie je vhodné detoxikáciu a odčervenie vykonávať pri pečeňových a žlčníkových problémoch, v tehotenstve a ďalej pri poruchách zrážanlivosti krvi alebo pri problémoch s počatím. Môže spôsobovať úbytok váhy a zmenu farby a konzistencie stolice. V prípade zvýšeného pozorovaní mŕtvych tiel červov či ich časti v stolici odporúčame kontaktovať lekára a žiadať komplexné vyšetrenie na helmintov. Môže sa jednať predovšetkým o odolné druhy kmeňa Platyhelmintes a nematódy. Skladujte pri teplote 15-20 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

 

Podľa účelu: Parazity
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie