Kapsule proti parazitom Wurm-Ex 20ks/bal.

Kapsule proti parazitom Wurm-Ex 20ks/bal.

Kúpite u dodávateľa

Vysoko účinný doplnok stravy na báze humínových kyselín proti externým parazitom v ľudskom organizme.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Kapsule Wurm-Ex obsahujú extrakt listových púčikov orecha kráľovského, ktorý prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými agentmi - parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu. Vitamín B2 prispieva k zachovaniu zdravých slizníc. Kyselina pantoténová prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Prípravok Wurm-Ex pracuje na báze humínových látok v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania, čo prináša pre organizmus viacero bonusov:

 • Humínové látky sa veľmi významne podieľajú na celkovej detoxikácii organizmu
 • Pre nežiaduce organizmy v tráviacom a vylučovacom trakte sú toxické. Majú mimoriadny vplyv na zvyšovanie prirodzenej nešpecifickej obranyschopnosti vďaka efektívnemu odstraňovaniu toxických látok z hrubého čreva
 • Humínové látky môžu povrchovo viazať nielen látky anorganického charakteru (napr. ťažké kovy), ale aj organické zlúčeniny biologického pôvodu vrátane zárodkov, čo je podstatou ich antibakteriálneho pôsobenia.
 • Sú cenené pre svoju schopnosť viazať voľné radikály a ťažké kovy (olovo, kadmium, ortuť) vo forme chelátov, ktoré sa z tela vylúči. 
 • Svojím pôsobením ovplyvňujú životaschopnosť nežiaducich organizmov v tele cicavcov. Mŕtve zvyšky tiel červov a helmintov sa vylučujú vylučovacím traktom a stolicou.
 • Detoxikačný proces prebieha v celom tele, keďže molekuly humínových látok aj napriek svojej veľkosti prenikajú z väčšej časti cez stenu zažívacieho traktu do krvi. Sú teda prítomné všade a majú tak širokospektrálny účinok.

Bonusy parazitných kapsúl Wurm Ex

 • Produkt je bez lepku a je vhodný aj pre vegetariánov
 • Rýchlo a dôkladne likviduje parazity v tráviacom trakte
 • Voľne dostupný produkt - už žiadna hanba zveriť sa svojmu lekárovi 

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kapsule proti parazitom a očistu tela

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie v 1 kapsule: 50mg Orech kráľovský (Juglans regia, vodný extrakt z listových púčikov), 30mg Humát draselný, 10mg Kurkuma dlhá (indický šafran, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku), 6mg Kyselina pantoténová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý), 1,4mg Vitamín B2 (riboflavín) 

Prídavné látky: zmes rastlinných olejov / triacylglyceroly repkového semena (emulgátor), (hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsuly), hydroxid horečnatý (regulátor kyslosti), mikrokryštalická celulóza (plnidlo), horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka), alginát sodný (zahusťovadlo), Isomalt, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky)

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu večer, hodinu pred ľahkým jedlom počas 10 dní. V prípade, že vaša telesná hmotnosť prekračuje 70 kilogramov, užívajte 2 kapsule 10 dní. Pri hmotnosti nad 100 kg odporúčame po 14 dňoch detoxikáciu zopakovať. Tablety zapite dostatočným množstvom vody. Detoxikáciu a odčervenie odporúčame vykonávať 1-2x ročne.

Balenie: 20 kapsúl v balení

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. U zdravého človeka nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. Wurm-ex nemá kontraindikácie na liečivá. Nie je vhodné detoxikáciu a odčervenie vykonávať pri pečeňových a žlčníkových problémoch, v tehotenstve a ďalej pri poruchách zrážanlivosti krvi alebo pri problémoch s počatím. Môže spôsobovať úbytok váhy a zmenu farby a konzistencie stolice. V prípade zvýšeného pozorovaní mŕtvych tiel červov či ich časti v stolici odporúčame kontaktovať lekára a žiadať komplexné vyšetrenie na helmintov. Môže sa jednať predovšetkým o odolné druhy kmeňa Platyhelmintes a nematódy. Skladujte pri teplote 15-20 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

 

Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie