Kapsule proti parazitom Wurm-Ex 20ks/bal

Kapsule proti parazitom Wurm-Ex 20ks/bal

SKLADOM

Vysoko účinný doplnok stravy na báze humínových kyselín proti externým parazitom v ľudskom organizme.

24,50 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Clinex

Kapsule Wurm-Ex obsahujú extrakt listových púčikov orecha kráľovského, ktorý prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými agentmi - parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu. Vitamín B2 prispieva k zachovaniu zdravých slizníc. Kyselina pantoténová prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Prípravok Wurm-Ex pracuje na báze humínových látok v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania, čo prináša pre organizmus viacero bonusov:

  • Humínové látky sa veľmi významne podieľajú na celkovej detoxikácii organizmu
  • Pre nežiaduce organizmy v tráviacom a vylučovacom trakte sú toxické. Majú mimoriadny vplyv na zvyšovanie prirodzenej nešpecifickej obranyschopnosti vďaka efektívnemu odstraňovaniu toxických látok z hrubého čreva
  • Humínové látky môžu povrchovo viazať nielen látky anorganického charakteru (napr. ťažké kovy), ale aj organické zlúčeniny biologického pôvodu vrátane zárodkov, čo je podstatou ich antibakteriálneho pôsobenia.
  • Sú cenené pre svoju schopnosť viazať voľné radikály a ťažké kovy (olovo, kadmium, ortuť) vo forme chelátov, ktoré sa z tela vylúči. 
  • Svojím pôsobením ovplyvňujú životaschopnosť nežiaducich organizmov v tele cicavcov. Mŕtve zvyšky tiel červov a helmintov sa vylučujú vylučovacím traktom a stolicou.
  • Detoxikačný proces prebieha v celom tele, keďže molekuly humínových látok aj napriek svojej veľkosti prenikajú z väčšej časti cez stenu zažívacieho traktu do krvi. Sú teda prítomné všade a majú tak širokospektrálny účinok.

 

Kladné bonusy produktu

  • Produkt je bez lepku a je vhodný aj pre vegetariánov
  • Rýchlo a dôkladne likviduje parazity v tráviacom trakte 
  • Voľne dostupný produkt - už žiadna hanba zveriť sa svojmu lekárovi

 

Dôležité!

Ak sa v rodine objaví podozrenie na parazity aspoň jedného člena, odporúčam urobiť odparazitovanie všetkých členov rodiny naraz. Niektoré druhy parazitov sa veľmi jednoducho prenášajú práve v rámci rodiny, čo môže znamenať, že ak sa prečistí od parazitov iba jeden člen rodiny, tak čoskoro sa opäť môže nakaziť od ostatných, ktorí môžu byť aj bez vonkajších príznakov parazitárnej infekcie. V takomto prípade je to začarovaný kruh, z ktorého sa nie, a nie vymotať.

Z tohto dôvodu je potrebné, aby sa naraz preliečila celá rodina.

 

 

Mohlo by vás zaujímať

• Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie?

• Smrť prichádza z čriev. Vyčistite si ich od plesní!

• Články z Natur♥Blogu: Prevencia a odstránenie parazitov

 

Doplňujúce informácie

Zloženie v 1 kapsule: 50mg Orech kráľovský (Juglans regia, vodný extrakt z listových púčikov), 30mg Humát draselný, 10mg Kurkuma dlhá (indický šafran, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku), 6mg Kyselina pantoténová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý), 1,4mg Vitamín B2 (riboflavín) 

Prídavné látky: zmes rastlinných olejov / triacylglyceroly repkového semena (emulgátor), (hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsuly), hydroxid horečnatý (regulátor kyslosti), mikrokryštalická celulóza (plnidlo), horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka), alginát sodný (zahusťovadlo), Isomalt, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky)

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu večer, hodinu pred ľahkým jedlom počas 10 dní. V prípade, že vaša telesná hmotnosť prekračuje 70 kilogramov, užívajte 2 kapsule 10 dní. Pri hmotnosti nad 100 kg odporúčame po 14 dňoch detoxikáciu zopakovať. Tablety zapite dostatočným množstvom vody. Detoxikáciu a odčervenie odporúčame vykonávať 1-2x ročne.

Balenie: 20 kapsúl v balení

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. U zdravého človeka nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. Wurm-ex nemá kontraindikácie na liečivá. Nie je vhodné detoxikáciu a odčervenie vykonávať pri pečeňových a žlčníkových problémoch, v tehotenstve a ďalej pri poruchách zrážanlivosti krvi alebo pri problémoch s počatím. Môže spôsobovať úbytok váhy a zmenu farby a konzistencie stolice. V prípade zvýšeného pozorovaní mŕtvych tiel červov či ich časti v stolici odporúčame kontaktovať lekára a žiadať komplexné vyšetrenie na helmintov. Môže sa jednať predovšetkým o odolné druhy kmeňa Platyhelmintes a nematódy. Skladujte pri teplote 15-20 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

 

.

 

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Spolupráca, provízna odmena 

 

  

Podľa druhu: Parazity • Červy
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia, Očista

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií