Konopná masť Konôpka 75g

Konopná masť Konôpka 75g

SKLADOM

Konôpka masť z čistého konopného oleja, s výťažkami z maslovníka a yzopu na celodenné ošetrenie extrémne suchej a drsnej pokožky.

8,17 € s DPH

8,60 € s DPH Zľava 0,43 €

Skladové číslo:

Výrobca: Cannaderm

Konôpka masť z čistého konopného oleja, s výťažkami z maslovníka a yzopu na celodenné ošetrenie extrémne suchej a drsnej pokožky. Obsiahnuté účinné látky podporujú prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek, obnovujú hydratačnú a pH rovnováhu pokožky. Ďalej vytvárajú ochranný mikrofilm, účinný proti nadmernému vysušovaniu pokožky.

Pokožka je po aplikácii výrazne upokojená, rozjasnená, pružná a hladká. Konôpka masť je vhodná aj na ošetrenie pokožky s prejavmi atopie a psoriázy a na lokálne premastenie extrémne suchej, svrbivej alebo popraskanej kože.

Účinné látka: konopný olej, maslovník, yzop, šalvia

 

. 

 

Doplňujúce informácie

Obsah: 75g

Použitie: Pomocou prstov votrite masť lokálne do miest so suchou, drsnou alebo popraskanou pokožkou. Pri prejavoch atopie alebo psoriázy použite masť na noc na dokonalé premastenie extrémne suchých miest. Masť účinkuje okamžite, ihneď dochádza k upokojeniu a revitalizácii ošetrenej pokožky. Ideálna na ošetrenie pokožky na lakťoch, kolenách a pätách. Prípadné začervenanie pokožky nie je na závadu a samo vymizne.

Zloženie: Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate, Tocopherol, Hyssopus Officinalis Oil

 

Kategória: Telová kozmetika
Podľa druhu: Kozmetika
Podľa problému: Suchá, popraskaná, svrbivá koža, Ekzém, Dermatitída, Psoriáza, Lupienka

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie