Prírodná morská vlna

Prírodná morská vlna

SKLADOM AKCIA

Morská huba prírodných tvarov s obsahom minerálov.

5,36 € s DPH

5,95 € s DPH Zľava 0,60 €

Skladové číslo:

Výrobca: Caribbean Sun

Výpredaj, skladom posledný 1ks.

Morská huba prírodných tvarov s obsahom minerálov v prirodzenej farbe. Huba je vhodná na denné umývanie pokožky tela, jemne ju masíruje, čistí a prekrvuje. Po aplikácii je pokožku vhodné natrieť prírodným telovým olejom, či mliekom.

Doprajte si jemný, ale zároveň na minerály obohacujúci peeling celého tela.

Prírodná morská hubka disponuje vysokou savosťou a biologickými látkami, ktoré majú antivírové a antiseptické účinky, vďaka ktorým priaznivo pôsobia pri čistení pokožky aj pri menších povrchových poraneniach. Hubka je vhodná nie len k osobnej hygiene ako mycia pomôcka, ale aj k masáži. Pre vynikajúcu savosť a mäkkosť sa dokonale znáša s citlivou a detskou pokožkou.

 

. 

 

Doplňujúce informácie

Veľkosť: 7 - 9 cm

Použitie: Pred prvým použitím dôkladne preperte v mydlovej vode. Po namočení hubka príjemne zmäkne a naberie na objeme. Po použití je dôležité hubku vyžmýkať stlačením (NIE krútením). Po použití nechajte voľne vysušiť na vetranom a suchom mieste.

Upozornenie: nepoužívajte vo vode nad 60°C

 

Podľa druhu: Kozmetika

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie