Bambusová zubná kefka Health Curanatura 1ks

Bambusová zubná kefka Health Curanatura 1ks

SKLADOM AKCIA

Bambusová zubná kefka Health Curanatura vyrobená z čisto prírodných zdrojov pre dokonalú starostlivosť o ústnu hygienu.

2,84 € s DPH

3,15 € s DPH Zľava 0,32 €

Skladové číslo:

Výrobca: Curanatura

Výpredaj, skladom posledné 2ks.

Bambusová zubná kefka Health Curanatura je z mnohých hľadísk najzdravšia voľba pri výbere zubnej kefky pre každodennú a dokonalú starostlivosť zuby a ďasná. Kefka je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom.

"Zdravá zubná kefka" toto pomenovanie si kefka vyslúžila nie len vďaka svojmu zdravotne ideálnemu zloženiu, ale hlavne vďaka svojmu starostlivému prístupu k zubom a celkovo k ústnej hygiene. Mäkký, jemný a šetrný čistiaci efekt bez podráždenia povrchu zubnej skloviny zabezpečujú tieto bonusy kefky: 

 • Zubná EKO prírodná kefka vyrobená z bambusu.
 • Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa požiadavky uložené Svetovým Sympóziom orálnej hygieny.
 • Štetinky sú vyrobené z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien (NYLON 4) a kefka ako celok je bezo zvyšku ekologicky kompostovateľná.
 • Rúčka kefky je vyrobená z vlákien bambusovej trstiny. Povrch je špeciálne tepelne upravený.

Všetky použité materiály (vrátane obalu) sú absolútne v súlade so zdravým životným štýlom, neobsahujú ŽIADNE prímesi ani stopy nebezpečných chemických zlúčenín - vrátane FTALÁTOV ani Bisfenolu A (celkom bežných v mnohých spotrebiteľských produktoch) a sú 100% ekologicky nezavädné. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

 

.

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 1ks

Použitie: Po použití kefku dôkladne opláchnite vodou a nechajte vysušiť na vetranom mieste. Kefku je možné dezinfikovať na pár minút vo vode s obsahom antibakteriálneho Grepového jadierka. Zubnú kefku pravidelne vymieňajte za novú, v príp. ústneho bakteriálneho ochorenia kefku pravidelne dezinfikujte.

 

Podľa druhu: Kozmetika

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie