SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU

SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU

Kúpite u dodávateľa

Životný príbeh Ľubky Mazúchovej-Hamzovej, ktorej v roku 2011 diagnostikovali rakovinu prsníka. Čím všetkým si prešla, aké skúsenosti a informácie získala na ceste za vlastným zdravím nájdete v jej knihe SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU.

Skladové číslo:

Výrobca: Ľubica Mazúchová-Hamzová

Strašiak menom RAKOVINA! Nikto z nás si nepraje dostať toto ochorenie. V kútiku duše dúfame, že práve nás táto zákerná ochoba nenavštívi. Bohužiaľ, štatistiky však hovoria o stále stúpajúcom trende výskytu tohto ochorenia aj napriek neskutočne vysokým finančným prostriedkom vynaloženým na výskum a lekárske terapie. Rakovina si jednoducho nevyberá, jej obeťami sú malé deti, ľudia v strednom i v staršom veku.

Nečakajte na moment, až Vám budú takmer zvony biť na veži ...

Natíska sa otázka, čo by sme mali vedieť, aby sme tejto chorobe vedeli účinne predchádzať? A vieme vôbec čo máme robiť, keď ...? Čomu sa vyhnúť a čo si práve naopak, dopriať?

Príbehy ľudí, ktorí si prešli cestou záchrany svojho zdravia a života, a dokázali zvíťaziť, získali neoceniteľné skúsenosti a spoznali nové hodnoty vlastného života. Preto, učme sa od ľudí ktorí zvíťazili, čerpajme z ich rád, naučme sa predchádzať nešťastiu menom rakovina!

Životný príbeh spísaný v knihe mojej priateľky Ľubky Mazúchovej-Hamzovej, ktorej v roku 2011 diagnostikovali rakovinu prsníka, Vás obohatí o množstvo skúseností a informácií, ktorými si Ľubka prešla, pretože sa rozhodla zvíťaziť nad rakovinou.

Je rok 2017 a Ľubka je úplne zdravá a žiari šťastím :)

Ako Ľubka zvládla boj s rakovinou, čo všetko podstúpila, aké liečebné postupy vyskúšala, čo všetko zmenila vo svojom živote a aké hodnotné poznania získala aj napriek ťažkej životnej situácii nájdete v knihe s názvom: SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU.

 

Táto kniha je určená všetkým: Ľudom, ktorí možno práve teraz zvládajú svoj boj so zákernou chorobou. Ale aj pre tých, ktorí vedia, že zdravie máme iba jedno a je len a len na každom z nás, ako túto zodpovednosť za seba samého zvládneme. Verím, že informácie v knihe vám rozšíria pohľad, nájdete v ňom odpovede na svoje otázky a motiváciu, prečo a ako urobiť pre svoje zdravie omnoho viac ...

Prečítajte si skutočný príbeh mladej ženy, matky, manželky a víťazky nad chorobou!

 

Kúpiť knihu

 

  

Autor: Ľubica Mazúchová-Hamzová

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie