SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU

SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU

Kúpite u dodávateľa

Životný príbeh Ľubky Mazúchovej-Hamzovej, ktorej v roku 2011 diagnostikovali rakovinu prsníka. Čím všetkým si prešla, aké skúsenosti a informácie získala na ceste za vlastným zdravím nájdete v jej knihe SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU.

Skladové číslo:

Výrobca: Ľubica Mazúchová-Hamzová

Strašiak menom RAKOVINA! Nikto z nás si nepraje dostať toto ochorenie. V kútiku duše dúfame, že práve nás táto zákerná ochoba nenavštívi. Bohužiaľ, štatistiky však hovoria o stále stúpajúcom trende výskytu tohto ochorenia aj napriek neskutočne vysokým finančným prostriedkom vynaloženým na výskum a lekárske terapie. Rakovina si jednoducho nevyberá, jej obeťami sú malé deti, ľudia v strednom i v staršom veku.

 

Nečakajte na moment, až Vám budú takmer zvony biť na veži ...

Natíska sa otázka, čo by sme mali vedieť, aby sme tejto chorobe vedeli účinne predchádzať? A vieme vôbec čo máme robiť, keď ...? Čomu sa vyhnúť a čo si práve naopak, dopriať?

Príbehy ľudí, ktorí si prešli cestou záchrany svojho zdravia a života, a dokázali zvíťaziť, získali neoceniteľné skúsenosti a spoznali nové hodnoty vlastného života. Preto, učme sa od ľudí ktorí zvíťazili, čerpajme z ich rád, naučme sa predchádzať nešťastiu menom rakovina!

Životný príbeh spísaný v knihe mojej priateľky Ľubky Mazúchovej-Hamzovej, ktorej v roku 2011 diagnostikovali rakovinu prsníka, Vás obohatí o množstvo skúseností a informácií, ktorými si Ľubka prešla, pretože sa rozhodla zvíťaziť nad rakovinou.

Je rok 2017 a Ľubka je úplne zdravá a žiari šťastím :)

Ako Ľubka zvládla boj s rakovinou, čo všetko podstúpila, aké liečebné postupy vyskúšala, čo všetko zmenila vo svojom živote a aké hodnotné poznania získala aj napriek ťažkej životnej situácii nájdete v knihe s názvom: SKUTOČNÝ PRÍBEH VÍŤAZSTVA NAD RAKOVINOU.

 

Táto kniha je určená všetkým: Ľudom, ktorí možno práve teraz zvládajú svoj boj so zákernou chorobou. Ale aj pre tých, ktorí vedia, že zdravie máme iba jedno a je len a len na každom z nás, ako túto zodpovednosť za seba samého zvládneme. Verím, že informácie v knihe vám rozšíria pohľad, nájdete v ňom odpovede na svoje otázky a motiváciu, prečo a ako urobiť pre svoje zdravie omnoho viac ...

Prečítajte si skutočný príbeh mladej ženy, matky, manželky a víťazky nad chorobou!

 

Kúpiť knihu

 

  

Autor: Ľubica Mazúchová-Hamzová

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií