Aeropress na prípravu čerstvej kávy

Aeropress na prípravu čerstvej kávy

Kúpite u dodávateľa

Malá šikovná vecička, pomocou ktorej si pripravíte vysokokvalitnú supervoňavú kávu takmer kdekoľvek.

Skladové číslo:

Výrobca: POWERLOGY

Ranné prebudenie, vôňa čerstvej kávičky ... aj váš deň takto začína? A čo si tak dať kávičku, ktorá naštartuje vašu energiu a dodá telu maximálny výkon. Aeropress je šikovná a praktická vecička na prípravu kávy. Za vynálezom Aeropressu stojí pán Alan Adler, ktorý prišiel na trh s týmto unikátnym patentom. Káva z aeropressu je špecifická v tom, že si vychutnáte všetku jemnosť vašej obľúbenej kávičky.

Práve táto metóda je ideálna pre prípravu rannej čerstvo mletej kávy s kokosovým tukom, Ghee maslom a cejlónskou škoricou pre maximálny výkon a spustenie spaľovania tukov.

Odporúčame všetkým, ktorí chcú začať s domácou prípravou kvalitnej kávy a chcú za minimálne náklady dosiahnuť maximálny efekt.

Aeropres je ideálny doplnok na cesty, pomocou ktorého si vždy a všade pripravíte výbornú filtrovanú kávu.

K Aeropressu si zabezpečte kvalitný ručný mlynček. Táto kombinácia Vám umožní začať s rituálom, ktorý sa stane každodenným spúšťačom sústredenia a produktivity.

 

Kúpiť Aeropress

 

Doplňujúce informácie

Obsah balenia: Aeropress, 350ks papierových filtrov, násypka a miešadlo 

Aeropress je vyrobený z copolyesteru, je praktický, nerozbitný, ľahký, nenáročný na údržbu a predovšetkým cenovo dostupný.

 

Podľa druhu: Kuchynské pomôcky

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie