Kokosový BIO olej 500ml

Kokosový BIO olej 500ml

Kúpite u dodávateľa

100% panenský nerafinovaný kokosový olej, chemicky čistý, nebielený, nedeodorizovaný, bez GMO a lisovaný z čerstvých orechov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (nie je zo sušených orechov, tzv. "copra").

Skladové číslo:

Výrobca: POWERLOGY

100% panenský nerafinovaný kokosový olejchemicky čistý, nebielený, nedeodorizovaný, bez GMOlisovaný z čerstvých orechov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (nie je zo sušených orechov, tzv. "copra"). Olej je vhodný najmä na priamu konzumáciu, ale aj na varenie či starostlivosť o pokožku i vlasy. 

Kokosový olej je výnimočná potravina, ktorá Vám pomôže ...

1. Dodá čistú a rýchlo využiteľnú energiu

Energia z kokosoveho oleja je dlhotrvajúca, pričom nespôsobuje výkyvy inzulínu a tým nezapríčiňuje následný útlm ako cukry. Vďaka svojmu vysokému podielu MCT tukov je energia dodávaná rýchlo a takzvane "bez následkov". 

2. Pomáha proti priberaniu

Vďaka obsahu unikátnych MCT tukov významne urýchluje metabolizmus. Už konzumovanie malých dávok 3pl (30g) denne je schopné zapríčiniť, že Vaše telo na svoju bežnú činnosť spáli o 5% viac kalórií.

3. Má protiplesňové, antibakteriálne a antivirálne účinky

Kokosový olej má významné protiplesňové účinky a je účinným pomocníkom pri potlačení kvasinkových infekcií. Taktiež má silné antibakteriálne a antivirálne účinky vďaka vysokej koncentrácii kyseliny laurovej (44,8%). Dokonca jedna zo štúdií poukazuje na schopnosť kyseliny laurovej likvidovať baktériu Staphylococcus aureus, ktorá je považovaná za jednu z najčastejších príčin bakteriálnych infekcií a často je zodpovedná za choroby ako otrava krvi, zápal pľúc, kostí a kĺbov.

4. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení

Donedávna boli tuky mylne považované za hlavného vinníka srdcovo-cievnych ochorení. Skúmaním 72 vedeckých štúdií sa však potvrdilo, že konzumácia tukov nijako nezvyšuje ich riziko. Navyše kokosový olej vďaka vysokej koncentrácii kyseliny laurovej (44,8%) znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení tým, že zvyšuje pomerné množstvo HDL (dobrého) cholesterolu v krvi.

 

Bio 100% kokosový olej

Moja skúsenosť s kokosovým olejom POWERLOGY

Olej je snehovo bielej farby, jemnej konzistencie keď sa rozpustí a bez kúskov kokosu. Olej má jemnú kokosovú chuť, oceníte ju ak milujete kokos ako ja :)  

Olej je výborný ako na vnútorné použitie, ale aj na vonkajšie. Dávam ho do kávy, používam na varenie, ale aj ako domácu kozmetiku: pleťový piling (kokosový olej + sóda bicarbona) a domáca zubná pasta.

A ešte zopár BONUSOV, ktoré získate z kokosového oleja ...

 • Vynikajúcu energetickú kávu a lahodné jedlá. Vďaka obsahu MCT tukov a kombinácie s organickým kofeínom funguje tento olej ako skutočná a čistá energie, ktorá nastavuje telo pre pálenie tukov.
 • Navyše, olej je ideálny na tepelnú úpravu, pretože sa vôbec neprepaľuje a zvláda aj vysoké teploty vyprážania. Je vhodný na varenie, pečenie, ale aj vyprážanie.
 • Získate žiarivú pokožku. Tento panenský kokosový olej dôkladne hydratuje pokožku a po vmasírovaní pomáha redukovať vrásky. Navyše vďaka kyseline laurovej má silné antivirálne a antibakteriálne účinky, v dôsledku čoho je vhodný aj k ošetreniam drobných poranení, podráždenej a ekzematickej pokožky.
 • Zdravé opálenie. Panenský olej je tiež dokonalý doplnok pri a po opaľovaní, vďaka prirodzenému UV faktoru 7 a svojim silným hydratačným účinkom obzvlášť napomáha k dosiahnutiu atraktívneho vzhľadu pokožky.
 • Silné vlasy. Do hĺbky regeneruje vlasy a vlasové korienky, potláča ich vypadávanie a dodáva im pružnosť a lesk. Najlepšie je olej vmasírovať ku korienkom, nechať 20 minút pôsobiť a následne zmyť.

  

Krajina pôvodu: Srí Lanka   Obsah: 500 ml v sklennej fľaši

 

.

 

Ako si pripraviť špeciál kávičku s MCT olejom:

Ako si pripraviť špeciál Power kávičku s MCT olejom

 

 • Pripravte si šálku kávy z čerstvo namletej Power kávy
 • Pridajte extra panenský kokosový olej – 15g (1PL)
 • Pridajte Ghee/pravé kravské maslo 80% – 15g (1PL)
 • Ak pijete Power špeciál prvý krát, pridajte len 1 ČL MCT oleja a postupne množstvo zvyšujte.

 

Kúpiť Kokosový Bio olej

  

Prečo sa rozhodnúť pre POWERLOGY výrobky?

Produkty prešli komplexným vývojom a testovaním, sú vyrábané len z kvalitných surovín, ktoré spĺňajú náročné kritériá kvality. Všetky produkty sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, bez lepku, bez laktózy a bez klasického cukru (použitý je len kokosový).

Vylepšené potraviny od POWERLOGY obsahujú:

 • 0% konzervantov, éčok a chémie
 • 0% bieleho a rafinovaného cukru
 • 0% lepku, pšenice, kukurice a sóje
 • 0% akrylamidov a mykotoxínov
 • 100% prírodných surovín a zdravú formu energie

 

Podľa druhu: Oleje, maslá

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií