Organická káva SPECIALTY ECUADOR

Organická káva SPECIALTY ECUADOR

Kúpite u dodávateľa

BIO arabika káva s jemným telom, šťavnatou príchuťou bobuľovitého ovocia s prekvapivou dochuťou jemnej čokolády, ktorá je príznačným produktom Ekvádoru.

Skladové číslo:

Výrobca: POWERLOGY

100% čistá plantážna bio arabika z provincie Loja v Ekvádore spĺňa všetky náročné kritéria zdravej kávy. Vynimočná a špecifická plantážna káva odrody Caturra pocháda z unikátnej oblasti pestovania kávy v národnom parku Podocarpus v Ekvádore.

Plantáž, z ktorej pochádza zrno Ecuador Loja BIO Organic, sa nachádza v chránenom pásme v nadmorskej výške až 2000 m.n.m. Kávovníkové zrno je vďaka špecifickým podmienkam pestovania výnimočné nie len tvrdosťou zrna, ale najmä jeho bohatou biologickou hodnotou.

Iné ako organické pestovanie kávy je v danej oblasti vylúčené, pričom káva je spracúvaná praním "fully washed". Vďaka mokrej metóde spracovania "fully washed" má táto káva jemné telo, šťavnatú príchuť bobuľovitého ovocia s prekvapivou dochuťou jemnej čokolády, ktorá je príznačným produktom Ekvádoru.

Pre maximálny efekt a pôžitok je káva vo forme čerstvo pražených zŕn. Preto odporúčam investovať do mlynčeka a pomlieť si kávu tesne pred prípravou. Len tak využijete na 100% jej potenciál. Káva je vhodná pre všetky prípravy, najlepšie však Aeropress, Hario, či Chemex.

 

Pre koho je káva ideálna

Dobrodruhom a fajnšmekrom, ktorí hľadajú výnimočnú chuť a zážitok. Milovníkom pravej čistej kávy. Odporúčanie: piť bez mlieka, v kombinácii jedine s maslom a kokosovým tukom v rámci Power Coffee receptúry. Vyznávačom alternatívnej prípravy kávy, najmä Aeropress, Hario, či Chemex.

 

Zloženie a pôvod: 100% čistá plantážna bio arabika z provincie Loja v Ekvádore, odroda Caturra

Balenie: 1000g len vo forme čerstvo pražených zŕn 

 

.

 

Ako si pripraviť špeciál kávičku:

Ako si pripraviť špeciál Power kávičku s MCT olejom

 

  • Pripravte si šálku kávy z čerstvo namletej Arabic kávy
  • Pridajte Ghee/pravé kravské maslo 80% – 15g (1PL)
  • Ak pijete Power špeciál prvý krát, pridajte len 1 ČL MCT oleja a postupne množstvo zvyšujte.

  

Kúpiť organickú kávu

 

Prečo sa rozhodnúť pre POWERLOGY výrobky?

Produkty prešli komplexným vývojom a testovaním, sú vyrábané len z kvalitných surovín, ktoré spĺňajú náročné kritériá kvality. Všetky produkty sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, bez lepku, bez laktózy a bez klasického cukru (použitý je len kokosový).

Vylepšené potraviny od POWERLOGY obsahujú:

  • 0% konzervantov, éčok a chémie
  • 0% bieleho a rafinovaného cukru
  • 0% lepku, pšenice, kukurice a sóje
  • 0% akrylamidov a mykotoxínov
  • 100% prírodných surovín a zdravú formu energie

 

Podľa druhu: Organická káva

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií