Organická káva SPECIALTY ECUADOR

Organická káva SPECIALTY ECUADOR

Kúpite u dodávateľa

BIO arabika káva s jemným telom, šťavnatou príchuťou bobuľovitého ovocia s prekvapivou dochuťou jemnej čokolády, ktorá je príznačným produktom Ekvádoru.

Skladové číslo:

Výrobca: POWERLOGY

100% čistá plantážna bio arabika z provincie Loja v Ekvádore spĺňa všetky náročné kritéria zdravej kávy. Vynimočná a špecifická plantážna káva odrody Caturra pocháda z unikátnej oblasti pestovania kávy v národnom parku Podocarpus v Ekvádore.

Plantáž, z ktorej pochádza zrno Ecuador Loja BIO Organic, sa nachádza v chránenom pásme v nadmorskej výške až 2000 m.n.m. Kávovníkové zrno je vďaka špecifickým podmienkam pestovania výnimočné nie len tvrdosťou zrna, ale najmä jeho bohatou biologickou hodnotou.

Iné ako organické pestovanie kávy je v danej oblasti vylúčené, pričom káva je spracúvaná praním "fully washed". Vďaka mokrej metóde spracovania "fully washed" má táto káva jemné telo, šťavnatú príchuť bobuľovitého ovocia s prekvapivou dochuťou jemnej čokolády, ktorá je príznačným produktom Ekvádoru.

Pre maximálny efekt a pôžitok je káva vo forme čerstvo pražených zŕn. Preto odporúčam investovať do mlynčeka a pomlieť si kávu tesne pred prípravou. Len tak využijete na 100% jej potenciál. Káva je vhodná pre všetky prípravy, najlepšie však Aeropress, Hario, či Chemex.

 

Pre koho je káva ideálna

Dobrodruhom a fajnšmekrom, ktorí hľadajú výnimočnú chuť a zážitok. Milovníkom pravej čistej kávy. Odporúčanie: piť bez mlieka, v kombinácii jedine s maslom a kokosovým tukom v rámci Power Coffee receptúry. Vyznávačom alternatívnej prípravy kávy, najmä Aeropress, Hario, či Chemex.

 

Zloženie a pôvod: 100% čistá plantážna bio arabika z provincie Loja v Ekvádore, odroda Caturra

Balenie: 1000g len vo forme čerstvo pražených zŕn 

 

.

 

Ako si pripraviť špeciál kávičku:

Ako si pripraviť špeciál Power kávičku s MCT olejom

 

 • Pripravte si šálku kávy z čerstvo namletej Arabic kávy
 • Pridajte Ghee/pravé kravské maslo 80% – 15g (1PL)
 • Ak pijete Power špeciál prvý krát, pridajte len 1 ČL MCT oleja a postupne množstvo zvyšujte.

  

Kúpiť organickú kávu

 

Prečo sa rozhodnúť pre POWERLOGY výrobky?

Produkty prešli komplexným vývojom a testovaním, sú vyrábané len z kvalitných surovín, ktoré spĺňajú náročné kritériá kvality. Všetky produkty sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, bez lepku, bez laktózy a bez klasického cukru (použitý je len kokosový).

Vylepšené potraviny od POWERLOGY obsahujú:

 • 0% konzervantov, éčok a chémie
 • 0% bieleho a rafinovaného cukru
 • 0% lepku, pšenice, kukurice a sóje
 • 0% akrylamidov a mykotoxínov
 • 100% prírodných surovín a zdravú formu energie

 

Podľa druhu: Organická káva

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie