Aloe vera šťava AloeLive Detox 1000ml

Aloe vera šťava AloeLive Detox 1000ml

Kúpite u dodávateľa

Aloe Live Detox obsahuje rastlinné zložky, ktoré povzbudzujú proces detoxikácie organizmu a odstraňovanie nežiaducich produktov metabolizmu, priaznivo ovplyvňujú normálnu funkciu tráviaceho ústrojenstva, pečene a obličiek a podporujú proces kontroly hmotnosti.

Skladové číslo:

Výrobca: Pharma Activ

Naštartujte svoje telo s Aloe Live Detox s vysokým obsahom rastlinných zložiek. Priaznivo povzbudí proces detoxikácie vášho organizmu a odstraňovanie nežiaducich produktov metabolizmu. K tomu tiež ovplyvňuje správnu funkciu tráviaceho ústrojenstva, pečene a obličiek, čo je neodmysliteľnou súčasťou každej poriadnej detoxikácia. Avšak vďaka svojmu jedinečnému zloženiu nielen detoxikuje, ale tiež podporuje proces kontroly hmotnosti. Urobte niečo pre svoje telo a vyskúšajte kúru s Aloe Live Detox.

Aloe vera vás obohatí o tieto cenné látky:

 • viac ako 200 aktívnych zložiek, predovšetkým polysacharidov, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému a napomáhajú dosiahnuť normálnu funkciu tráviaceho systému (podporujú normálnu prácu čriev)
 • vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacín
 • minerály ako vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, horčík, mangán, meď a zinok

Šťava z Aloe vera vylisovaná z dužiny môže byť používaná ľubovoľne dlho, vždy, keď to náš organizmus potrebuje. Unikátne bioaktívne vlastnosti čerstvej šťavy vrátane všetkých najcennejších látok blahodarne účinkujú aj pri podpore imunity.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Aloe vera šťava detox

 

Doplňujúce informácie

Zloženie v 50 ml:

 • 30ml Aloe vera (Aloe barbadensis, šťava) - Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Normálna hladina cukru v krvi, Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém, Napätie - únava, Antioxidant, Čistenie a detoxikácia, Normálny stav pokožky, Normálnu činnosť gastrointestinálneho traktu
 • 50 mg Artičok zeleninový (Cynara scolymus, výťažok z listov) - Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Antioxidant, Normálnu činnosť srdca / krvné lipidy, Normálne trávenie a funkcie čriev, Normálna funkcia pečene, prečistenie
 • 50 mg Zelený čaj (Camelia var. sinensis, extrakt z listov) - Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Duševný stav a výkon, koncentrácia, Orálne zdravie, Antioxidant, Pružnosť ciev, Normálna hladina cholesterolu v krvi, Normálnu činnosť srdca
 • 50 mg Žihľava dvojdomá (Urtica dioica, extrakt z listu) - Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Normálnu činnosť cievnej sústavy, Vylučovanie vody z organizmu, Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, Normálnu činnosť obličiek - vylučovanie, Vitalita - energia, Osvieženie tela, Normálny stav kĺbov, Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém, Normálne funkcie prostaty, Normálne funkcie dýchacieho systému, Obsahuje minerály, železo, Normálny stav kože
 • 50 mg Púpava lekárska (púpava, Taraxacum officinale, koreň) - Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Pôsobí protizápalovo, Normálnu činnosť pečene, Metabolizmus sacharidov, Normálna funkcia močovej sústavy, Normálnu činnosť žalúdka a pečene, Antioxidant
 • 50 mg Divoký pomaranč (Pomarančovník horký, Citrus aurantium, výťažok) - Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Spánok / relaxácia, Metabolizmus lipidov / Kontrola telesnej hmotnosti, Normálne funkcie dýchacieho systému

Prídavné látky: koncentrát pomarančovej šťavy, xylitol (stabilizátor), xantánová guma (zahusťovadlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorbát draselný (konzervačná látka), steviolové glykozidy (sladidlo)

Dávkovanie: Užívajte 50 ml (5 lyžíc) denne

Balenie: 1 000 ml - dávka na 20 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chladničke po dobu maximálne 1 mesiaca. Výrobok je sladený steviolovými glykozidy získanými z listov stévie. Krajina pôvodu EÚ.

 

Podľa účelu a použitia: Imunita, Detoxikácia
Podľa problému: Podpora trávenia

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie