Konopná masť na svaly, kĺby, šľachy Dolorcann 80ml

Konopná masť na svaly, kĺby, šľachy Dolorcann 80ml

Kúpite u dodávateľa

Vysoko účinná konopná masť na kĺby, šľachy, svaly a chrbát. Vhodná aj pre poúrazovú, rehabilitačnú a pooperačnú starostlivosť.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Obsiahnuté prírodné látky obvykle výrazne a veľmi rýchlo odstraňujú bolesť, uvoľňujú svalové napätie, zabraňujú tvorbe zápalov a opuchov. Účinne odstraňujú akútne aj dlhodobé problémy. Výborne pomáhajú pri bolestiach, zápaloch alebo na natiahnuté svaly. Pôsobí priaznivo na celé telo.

Dolorcann konopná masť s vysokým obsahom nenasytených mastných kyselin Omega 3-6 spolu s originálnou kombináciou rastlinných extraktov účinne prispieva k rýchlej úľave pri svalovom napätí, stuhlosti, opuchoch. Masť je vhodná k masáži kože pri bolestivých prejavoch, pri regenerácii a pri rehabilitácii po operaciach, zlomeninách, výronoch. Mast sa dobre rozotiera, už malé množstvo ošetrí veľkú plochu kože. Vďaka svojej konzistencii udržuje dostatočnú kĺzavosť v priebehu masáže. Zároveň pozitívne pôsobí na pokožku, ktorú udržuje vláčnu, premastenú, vyživenú. Dlhodobý účinok Dolorcann konopnej masti možno podporiť zábalom postihnutého miesta.

Dolorcann konopná masť s originálnou kombináciou rastlinných látok, napr.:

  • Olej z Eucalyptusu guľatoplodého - má prekrvujúce a stimulačné účinky, mierni svalové bolesti
  • Olej z Klinčeka vonného - má prekrvujúce, analgetické, antibakteriálne účinky
  • Olej z Levandule lekárskej - pomáha pri vykĺbeninách, natrhnutýh svaloch, bolestiach, po úrazoch, pri reume, urýchľuje hojenie rán
  • Olej z Rozmarínu lekárskeho - prehrieva, prekrvuje, pôsobí silne analgeticky, tlmí svalové bolesti, uvolňuje ztuhnuté a pomliaždené svaly a kĺby

 

Konopná masť na svaly a klby

 

Doplňujúce informácie

Obsah: 80ml 

Použitie: niekoľkokrát denne naniesť na čistú pokožku a mierne vmasírovať, alebo votrieť.

Zloženie (INCI): Petrolatum, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.

Annabis - Originálna receptúra s krížikom

  • Konope pestované tradičnými metódami
  • Bez pesticídov a moderných hnojív
  • Konopný olej najvyššej kvality
  • Potlačené psychoaktívne účinky
  • Vyvážený pomer prírodných silíc

 

Podľa problému: Kĺby, svaly, šľachy

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií