Konopná masť na svaly, kĺby, šľachy Dolorcann 80ml

Konopná masť na svaly, kĺby, šľachy Dolorcann 80ml

Kúpite u dodávateľa

Vysoko účinná konopná masť na kĺby, šľachy, svaly a chrbát. Vhodná aj pre poúrazovú, rehabilitačnú a pooperačnú starostlivosť.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Obsiahnuté prírodné látky obvykle výrazne a veľmi rýchlo odstraňujú bolesť, uvoľňujú svalové napätie, zabraňujú tvorbe zápalov a opuchov. Účinne odstraňujú akútne aj dlhodobé problémy. Výborne pomáhajú pri bolestiach, zápaloch alebo na natiahnuté svaly. Pôsobí priaznivo na celé telo.

Dolorcann konopná masť s vysokým obsahom nenasytených mastných kyselin Omega 3-6 spolu s originálnou kombináciou rastlinných extraktov účinne prispieva k rýchlej úľave pri svalovom napätí, stuhlosti, opuchoch. Masť je vhodná k masáži kože pri bolestivých prejavoch, pri regenerácii a pri rehabilitácii po operaciach, zlomeninách, výronoch. Mast sa dobre rozotiera, už malé množstvo ošetrí veľkú plochu kože. Vďaka svojej konzistencii udržuje dostatočnú kĺzavosť v priebehu masáže. Zároveň pozitívne pôsobí na pokožku, ktorú udržuje vláčnu, premastenú, vyživenú. Dlhodobý účinok Dolorcann konopnej masti možno podporiť zábalom postihnutého miesta.

Dolorcann konopná masť s originálnou kombináciou rastlinných látok, napr.:

 • Olej z Eucalyptusu guľatoplodého - má prekrvujúce a stimulačné účinky, mierni svalové bolesti
 • Olej z Klinčeka vonného - má prekrvujúce, analgetické, antibakteriálne účinky
 • Olej z Levandule lekárskej - pomáha pri vykĺbeninách, natrhnutýh svaloch, bolestiach, po úrazoch, pri reume, urýchľuje hojenie rán
 • Olej z Rozmarínu lekárskeho - prehrieva, prekrvuje, pôsobí silne analgeticky, tlmí svalové bolesti, uvolňuje ztuhnuté a pomliaždené svaly a kĺby

 

Konopná masť na svaly a klby

 

Doplňujúce informácie

Obsah: 80ml 

Použitie: niekoľkokrát denne naniesť na čistú pokožku a mierne vmasírovať, alebo votrieť.

Zloženie (INCI): Petrolatum, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.

Annabis - Originálna receptúra s krížikom

 • Konope pestované tradičnými metódami
 • Bez pesticídov a moderných hnojív
 • Konopný olej najvyššej kvality
 • Potlačené psychoaktívne účinky
 • Vyvážený pomer prírodných silíc

 

Podľa problému: Kĺby, svaly, šľachy

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie