Gél na kŕčové žily, úľava pre nohy Varicann Q10 75ml

Gél na kŕčové žily, úľava pre nohy Varicann Q10 75ml

Kúpite u dodávateľa

Varicann gél Q10 z liečivého konope s koloidným striebrom prináša úľavu pri akútnych aj dlhodobých žilových ťažkostiach.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Varicann gél Q10 z liečivého konope prináša úľavu pri akútnych i dlhodobých problémoch s kŕčovými žilami.

Originálna receptúra obsahuje konopný olej a extrakt a celú radu prírodných látok a silíc, ktoré sú známe pre svoje schopnosti regenerácie ciev a zvýšenie ich pevnosti a pružnosti a schopnosti zabraňovať tvorbe zápalov a opuchov.

Vo výrobkoch Annabis je použitý tradičný za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoko kvalitných semien a výťažok z konope pestovaného bez herbicídov a pesticídov.

 

Kúpiť konopný gél na žily

 

Doplňujúce informácie

Obsah: 75ml

Použitie: gél nanášejte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne a jemne vmasírujte.

Zloženie: Réva vinná (Vitis vinifera, extrakt z listov), Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum, extrakt z plodov), Konope siate (Cannabis sativa, extrakt zo semien), Olivový olej, Listnatec bodlinatý (Ruscus aculeatus, extrakt z koreňa), Hamamel virgínsky (Hamamelis virginiana, list), Komonica lekárská (Melilotus officinalis, extrakt), Ginko dvojlaločné (Gingko biloba, extrakt z listov), Pupečník asijský (Gotu kola, Centella asiatica, extrakt z listov), Koenzým Q10, Citronela (Cymbopogon citratus, olej z listov), Citrusové bioflavonoidy

Prídavné látky: voda, glycerín, ricínový olej, cyclopentasiloxane, troxerutín, karbomér, propylénglykol, triolamin, tocopheryl acetate, alantoín, mithon CVA

Annabis - Originálna receptúra s krížikom

 • Konope pestované tradičnými metódami
 • Bez pesticídov a moderných hnojív
 • Konopný olej najvyššej kvality
 • Potlačené psychoaktívne účinky
 • Vyvážený pomer prírodných silíc

 

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie