Konopná kuchárka

Konopná kuchárka

Chutné, rýchle a zdravé recepty s konopným semienkom a konopným olejom nájdete v e-knihe Konopná kuchárka.

Skladové číslo:

Výrobca: Mudr. Alexandra Frolkovičová

Konopné semeno je malý zázrak v oblasti výživy a je vynikajúcim zdrojom viacerých minerálov a vitamínov, ktoré sú z hľadiska výživy nevyhnutné. Konopný olej obsahuje výnimočné spektrum mastných kyselín a vyváženú skladbu ľahko stráviteľných bielkovín.

Vhodne pripravená strava z konopy je navyše veľmi chutná. Som presvedčená, že konopné semená a olej majú ako potravina obrovský potenciál. Ich nutričné zloženie a všestranné využitie si nájde miesto v každej kuchyni. Konopné potraviny sú vhodné aj pre deti, tehotné ženy i starších (+ chorých) ľudí. Veľkou výhodou je využitie potravín u alergikov a pri celiakii.

Potrebujete schudnúť nadbytočný tuk, príp. vybudovať svalovú hmotu? Stiahnite si Konopné recepty a inšpirujte sa jednoduchosťou prípravy zdravých a výživovo bohatých konopných jedál.

 

Stiahnúť eBook

 

Doplňujúce informácie

Formát: PDF, Počet strán: 31, Slovenský jazyk

E-kniha Konopná kuchárka je šírená so súhlasom www.konopa.sk, Autorka: Mudr. Alexandra Frolkovičová, Foto: Miro Nôta

 

Autor: Alexandra Frolkovičová

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie