PH a ORP meter + teplomer ADWA 14

PH a ORP meter + teplomer ADWA 14

Dodanie 3-5 dní

Tester ADWA 14 je určený pre meranie pH, ORP a teploty. Prístroj má veľký prehľadný displej s grafickými symbolmi. Automatická 1 alebo 2 bodová kalibrácia. Vodotesný s možnosťou upnutia na opasok.

99,80 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: ADWA

Tester ADWA 14 je určený pre meranie pH, ORP a teploty. Prístroj má veľký prehľadný displej s grafickými symbolmi. Automatická 1, alebo 2 bodová kalibrácia. Vodotesný s možnosťou upnutia na opasok.

Dvojriadkový LCD displej zobrazuje obe merania pH alebo ORP a teplotu. Prepínanie merania pH alebo ORP sa uskutočňuje jedným potlačením tlačítka SET. Prístroj je vybavený tlačidlom HOLD, ktoré slúži na "podržanie" meranej hodnoty. Ďalšie funkcie ako indikátor stability, automatická kalibrácia, teplotná kompenzácia robia z tohto vodotesného zariadenia skvelého pomocníka, ktorý možno využiť v rôznych odvetviach priemyslu.

Kalibrácia hodnoty pH sa vykonáva pomocou kalibračných roztokov. ORP-meter je z výroby kalibrovaný pre oba meracie rozsahy ORP (mV) a teplotu. Jednoducho vymeniteľná meracia elektróda (pH/ORP/teplota).

 

Video: Kalibrácia ADWA 14

Rozsah pH - 2,00 do 16,00 pH
ORP +/- 1000 mV 
Teplota  - 5,0 do 60 °C / 23,0 do 140,0 °F
Riešenie pH +/- 0,01 pH 
ORP 1 mV 
Teplota  0,1 °C / 0,1 °F
Presnosť pH  +/- 0,01 pH
ORP  +/- 0,2 mV
Teplota +/- 0,5 °C / +/- 1 °F 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podľa účelu: pH meter
Podľa účelu: Meranie pH, ORP

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie