Ionizátor vody aQuator Silver 3lit. + Strieborná voda

Ionizátor vody aQuator Silver 3lit. + Strieborná voda

Dodanie 3-5 dní

Zariadenie na výrobu alkalickej (zásaditej/živej) a acidickej (kyslej/mŕtvej) a postriebrenej vody. Vodný ionizátor aQuator Silver je kompaktný, bezpečný, úsporný a spoľahlivý. Už po niekoľkých minútach budete mať ozajstný prameň zdravia vo svojej domácnosti.

386 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Burbuliukas

Ionizátor aQuator Silver je zariadenie na výrobu alkalickej (zásaditej/živej) a acidickej (kyslej/mŕtvej) a postriebrenej vody. Vodný ionizátor je kompaktný, bezpečný, úsporný a spoľahlivo do niekoľkých minút vyrobí ozajstný prameň zdravia - alkalickú a acidickú vodu.

Príprava vody je úplne jednoduchá, postačí naliať vodu z vodovodu do ionizátora, nastaviť požadované pH vody, ktoré chcete ionizáciou získať a v priebehu pár minút si môžete dopriať tú najprospešnejšiu vodu pre všetky bunky tela.

Ionizátor vody aQuator Silver je oproti iným zariadeniam na trhu cenovo dostupným riešením, s ktorým ľahko a rýchlo pomocou elektrolýzy, vyrobíte ionizovanú Alkalickú vodu a Acidickú vodu. Prístroj má vysokú úžitkovú hodnotu, pretože vyrobí aj Striebornú vodu

 

Ionizátor aQuator Silver vyrobí 3 druhy vody pre vaše zdravie

Alkalická živá zásaditá voda

Acidická kyslá mŕtva voda

Strieborná antibakteriálna voda

 

 

 

  

Čo znamená táto skvelá účinnosť ionizovanej vody?

Ako použiť acidickú vodu na liečebné účely a v domácnosti 

 

 • Odstráni z tela zákerné kyseliny, hlavný prvok únavy
 • a mnohých civilizačných ochorení (napr. rakovina)
 • Udrží sviežu myseľ a zdravie
 • Vyčistí a rozjasní pleť
 • Doplní významné minerály
 • Pomôže pri chudnutí
 • Zmierni stav celulitídu
 • Zlepší trávenie a posilní funkciu obličiek

 

Kombinácia a široké použitie alkalickej, acidickej a striebornej vody ponúka všestranné využitie vody pre celú rodinu, ale aj v domácnosti. Či už je to na liečebné účely, či na podporu imunity, ústup a zmiernenie bolestí, no najväčšou výhodou je aktívna prevencia pred vznikom rôznych ochorení (bakteriálne, vírusové, civilizačné, spôsobené prirodzeným starnutím organizmu). Takúto viac účelovú hodnotu pre zlepšenie zdravia nájdete v zariadení: Ionizátor aQuator Silver. 

Ionizátor vody aQuator Silver

 

Ionizátor aQuator Silver v jednom výrobnom procese vyrobí 2,7 litra Alkalickej vody a 0,3 litra Acidickej vody. Alebo aj opačne: 2,7 litra acidickej vody a 0,3 litra alkalickej vody, záleží od toho, ku ktorej elektróde si umiestnite vnútornú odnímateľnú nádobku v ionizátore.

Po ukončení ionizácie postačí zložiť vrchnú časť prístroja s elektródami a odniesť ionizovanú vodu Vašej rodine na stôl.

Objem zariadenia umožňuje šetriť čas a z dôvodu modifikácie konštrukcie je možné vyrábať ionizovanú vodu rôznych parametrov. Tento model ionizátora je vhodný pre rodinu, v ktorej ionizátor hravo pokryje pitný režim pre viacerých členov.

Chystáte sa na dovolenku k moru, či na chatu, chalupu? Nezabudnite si pribaliť k batožine aj Ionizátor vody. Tento pomocník vám bude verne vyrábať tú najzdravšiu vodu kamkoľvek pôjdete

 

.

 

Porovnanie hodnôt pH a ORP, ktoré môžete získať s Ionizátormi vody

Výroba a porovnanie hodnôt alkalickej a acidickej vody 

 

Časté otázky k produktu

 • Mám doma reverznú osmózu, môžem aj takúto vodu použiť do ionizátora?

Áno môžete a sú 2 možnosti ako dosiahnuť, aby prebehla elektrolýza:

1. Pridať ku čiernej elektróde troška soli (odporúčané: morskú, nie obyčajnú) - štipku.
2. Naliať do nádobky ku čiernej elektróde vodu z vodovodu, alebo minerálku. 

 • Je potrebné po každej ionizácii vymeniť membránu?

Nie, nie je potrebné po každej ionizácii meniť membrány. Vymeniť by sa mala vtedy, ak sa náhodou poškodí, alebo ak pri vyberaní nádobky s vodou z ionizátora voda moc preteká cez membránu. Na lepšiu kontrolu ionizácie je vhodné mať pH a ORP meter. Ak počas priebežného merania výslednej ionizovanej vody pH klesá, je membránu potrebné vymeniť.

 • Kedy môžem pozorovať prvé výsledky zlepšenia môjho stavu?

Prvé výsledky sa môžu dostaviť u každého individuálne a záleží aj od problémov, koho čo trápi. Všeobecne však pocit lepšej pohody, ústup bolesti kĺbov a pod. môžete pociťovať o 2 - 3 týždne. Dôležité je vodu piť pravidelne každý deň a v potrebnom množstve.

 • Môžu piť ionizovanú vodu aj deti?

Áno, môžu. Nie je nič lepšie, ako naučiť svoje deti na dostatočný denný príjem tekutín a hlavne čistej, kvalitnej vody. Alkalická voda je chuťovo jemná a ak to situácia vyžaduje, s domácim ovocným sirupom ju deti budú priam zbožňovať. Zabudnite na presladené a chemicky konzervované džúsy z obchodu! Pozitívne pôsobenie ionizovanej vody určite oceníte aj na zvýšení imunity svojich detí. 

► Navštívte NATUR♥BLOG: články o Ionizovanej vode

 

.

 

Všeobecný popis zariadenia:

Vodný ionizátor aQuator Silver je kompaktný, bezpečný, úsporný a spoľahlivý. Postačí si vybrať potrebný čas elektrolýzy a stlačiť tlačidlo START. Po ukončení času činnosti zariadenie vydá zvukový signál a vypne sa. 

Ionizátor na výrobu zásaditej vodu
 1. Hlavná nádoba
 2. Rukoväť
 3. Odnímateľné nádoby s membránou
 4. Odnímateľné nádoby s membránou
 5. Značka minimálnej hladiny vody
 6. Značka maximálnej hladinu vody
 7. Elektródy pre výrobu ionizovanej vody
 8. Elektródy pre výrobu ionizovanej vody
 9. Kryt s elektronikou
 10. Kábel pre pripojenie k elektrine
 11. Vstup pre pripojenie striebornej elektródy (typ Silver)
 12. Držiak s okrúhlou striebornou elektródou
 13. Tanierik

 

Obsah balenia:

Ionizátor vody aQuator Silver je certifikované a patentované zariadenie. Súčasťou balenia je sada 20 kusov membrán. Toto množstvo je dostačujúce s priemerom na 3 ionizácie/deň po dobu 8-10 mesiacov. Membrána v ionizátore slúži k tomu, aby zabránila zmiešaniu alkalickej a kyslej vody po ukončení procesu ionizácie.

Prečo si k ionizátoru ešte zadovážiť pH/ORP meter?

pH/ORP meter slúži pri výrobe ionizovanej vody na priebežnú kontrolu výstupnej vody. Taktiež je praktickou pomôckou, ktorá pri klesajúcich pH/ORP hodnotách hovorí o tom, že je potrebné v ionizátory vymeniť membránu za novú.

 

Technické parametre:

Objem: 3,0 litra  Vstupné napätie: 230V

Hmotnosť Ag elektródy: 9,7g  Rýdzosť Ag: 999,9

Viac informácií o ionizovanej vode:  

 

 

Podľa účelu: Ionizátor alkalická/acidická + strieborná voda, Alkalická voda, Acidická voda, Strieborná voda
Podľa účelu: Alkalická voda

jemná chuť

, 23.6.2015 13:24:11

U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Beriem to ako najlepšiu investíciu, ktorú som si dopriala.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie