Prietokový filter náhradný do prístroja AlkaStream AOK 909

Prietokový filter náhradný do prístroja AlkaStream AOK 909

Dodanie 3-5 dní

ALKASTREAM je unikátny systém pre výrobu alkalickej vody v domácich podmienkach. Vyrobí vodu dokonale očistenú od všetkých organických a chemických nečistôt, ionizovanú, rozbitú na mikročastice a obohatenú o mikroelementy.

79,50 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Alkaline Water Ionizer

Náhradný filter do Ionizátora AlkaStream AOK 909, podľa kvality vstupnej vody sa filter mení po prietoku cca 5.000 litrov vody/ po 3 - 6 mesiacoch užívania. Ionizátor vody pracuje bez použitia elektrickej energie. Alkalická voda, získaná filtráciou je nasýtená potrebnými mikro časticami a vyrobená prírodnou energiou vzácnych kameňov. 8-stupňový prietokový vodný filter s ionizáciou vody (úprava pH/ORP) pomocou minerálov vyčistí vodu a zároveň ju obohatí o prírodné minerály. 

 

Ako funguje 8 stupňová filtrácia a úprava vody

Ionizátor vody s filtrom na úpravu pitnej vody

8. Neodymové magnetické pole stabilizuje ionizované náboje a znižuje veľkosť molekúl.

7. Katalytický uhlík a KDF zlepšuje konečnú chuť a odstraňuje nechcené a nepriaznivé stopové prvky.

6. Stopové minerály a infračervená keramika dodáva viac ako 70 prospešných stopových prvkov.

5. Meracie médium vytvára antioxidanty a znižuje veľkosť molekúl vody a tým zvyšuje hydratáciu.

4. Médium KDF a horčík s aktívnym uhlíkom odstraňujú ťažké kovy ako je olovo, ortuť a vytvára voľný vodík.

3. Katalytický uhlík znižuje organické znečisťujúce látky, farbu, vôňu, chuť, pesticídy, THM, chlór a VOC.

2. Iónová výmena média (schválený NSF) znižuje tvrdú vodu a neutralizuje fluorid

1. Keramická membrána zastaví všetky usadeniny a baktérie väčšie 0,2 mikrónu.

 

Priaznivé účinky alkalickej vody na telo

  

 

 • Prírodný antioxidant
 • Prírodný stimulátor
 • Poskytuje telu alkálie
 • Priamo sa vstrebáva
 • Dodáva viac kyslíka
 • Znižuje kyslosť tela
 • Chráni zdravé bunky
 • Posilňuje imunitný systém tela
 • Detoxikuje telo, neutralizuje toxíny
 • Zabezpečuje nižšie povrchové napätie krvi
 • Hydratuje ľudské telo 3 krát viac než bežná voda!

Zdravotné prípady zlepšenia stavu:  

 • Vysoký krvný tlak
 • Srdcové ochorenia
 • Ochorenia ľadvín
 • Ekzém a alergie
 • Preeklampsia
 • Diabetes
 • Problém tráviaceho traktu
 • Obezita, a iné ...

 


 

Pozitíva prírodných hornín obsiahnutých vo filtri

 • TURMALIN – prírodný polodrahokam. Kryštál patriaci do skupiny kremičitanov, ťaží sa hlavne v Brazílii, Číne a Izraeli, tiež nazývaný "elektrický kameň". Vyznačuje sa vysokým obsahom iónov a schopnosťou vytvárať elektrické napätie až 0,06 mA. Pri kontakte s vodou spôsobuje prirodzenú reakciu elektrolýzy a vytvára záporné ióny deliace molekuly vody na mikročastice. Prirodzeným spôsobom vyrába infračervené žiarenie veľmi prospešné pre ľudské telo, ktoré účinne podporuje regeneráciu živých buniek. Turmalín sa ľahko elektrizuje (je pyro a piezoelektrický), priťahuje škodlivé látky a okamžite ich neutralizuje. Odstraňuje baktérie a čistí pretekajúcu vodu prirodzeným spôsobom. Minerál turmalín má veľkú vstrebávaciu schopnosť a prírodná energia uvoľnená z turmalínu ich odovzdáva organizmu prostredníctvom vody a "skvele dobíja batérie".
 • ZEOLIT – názov znamená "varné kamene", pretože pod vplyvom ohrievania sa v nich obsiahnutá voda "varí" a "pení", pričom pokrýva bublinkami povrch nerastu. To je výsledok uvoľňovania energie obsiahnutej vo vode zeolitov. Ich porézna štruktúra bola vytvorená, keď sopečné horniny a popol reagovali s alkalickou podzemnou vodou. Jedinečná štruktúra zeolitov je ojedinelá medzi minerálmi a má záporný magnetický náboj. Spôsobuje priťahovanie ťažkých kovov, pesticídov, herbicídov, nitrozoamínov, rovnako tak ďalších ťažkých toxínov väzbou a neumožňuje im dostať sa späť do pretekajúcej vody. Práve tieto vlastnosti umožňujú zeolitom výmenu kladne nabitých častíc s okolitými prvkami bez poškodenia ich štruktúr. Zeolit je tiež jedinečný prírodný minerálny antioxidant, ktorý priťahuje do svojej štruktúry voľné radikály, ktoré deaktivuje a odstraňuje. Vzhľadom ku špecifickým štrukturálnym vlastnostiam zeolity sú používané ako molekulové sitá, umožňujúce oddelenie rôznych látok a zmesí. Používajú sa okrem iného pri čistení odpadových vôd. Dokonale zachytávajú ióny olova, zinku, medi, ortuti, tiež rádioaktívne izotopy stroncia a cézia, v rôznych oblastiach chemického priemyslu, napríklad pri výrobe pracích práškov (hlavne ako zmäkčovač vody), alebo pri výrobe minerálnych hnojív. Sú tiež používané pre zmäkčenie vody z vodovodu a v potravinárskom priemysle ako prídavná látka v krmivách pre zvieratá. Používa sa ako vložka v kvalitných filtroch, pre neutralizáciu škodlivého amoniaku a fosfátov.
 • MAIFANSHI – názov získal v starovekej Číne pre svoje špecifické vlastnosti, prirodzene sa vyskytujúce v doline, kde sa nachádzajú prúdy granúl so zaujímavým chemickým zložením, ktoré majú veľmi priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Použitie má v medicíne, aj ako prísada do kúpeľa. V pitnej vode pôsobí ako prírodná zložka schopná absorbovať ortuť, kadmium, chlór, baktérie atď. Voda aktivovaná týmto minerálnym granulátom je schopná absorbovať toxíny z nášho tela, reguluje metabolizmus a poskytuje prospešné prvky pre naše zdravie.
 • MUYU JADEJadeit je vyhľadávaný, atraktívne a vysoko cenený zberateľský kameň používaný aj v klenotoch. Už v dávnych dobách bolo Jadeitu pripisované množstvo liečivých vlastností a bol cenený viac ako zlato. Fyzikálno-chemické štúdie potvrdzujú, že v obsahu jadeitu je 26 druhov rôznych prvkov, najdôležitejšie z nich sú draslík, horčík, selén, železo, lítium, zinok a ďalšie, tiež ich obsiahnuté množstvo je dva až osemkrát vyššie ako u iných minerálov. Od dávnych čias sa v Číne z Jadeitu vyrábajú amulety, figúrky, krčahy, hrnčeky, čajové konvice, rôzne nádoby a ďalšie. Ak dáme Jadeit do čistej vody, už po 2 hodinách získame vysoko mineralizovanú vodu bohatú na prvky pozitívne ovplyvňujúce organizmus.
 • ÍLY, HLINY A HLINKA – Bentonit, Montmorillonit, Pascalit a iné majú široké využitie a vyznačujú sa silnou schopnosťou absorbovať. Preto majú materiály na báze bentonitu široké využitie v ochrane prostredia na vytvorenie bariér zachytávajúcich nečistoty. Bentonit sa tiež používa pri výrobe vína, pretože má jedinečnú schopnosť absorbovať bielkoviny, tiež sa používa pre zvýšenie čírosti vína. Používa sa v kozmetike i v medicíne, v rôznych regeneračných maskách a liečebných obkladoch schopných absorbovať nečistoty, toxíny a tiež pôsobením proti bolesti, infekciám. Má antialergické vlastnosti. Hlinky odstraňujú potravinové alergie, rôzne typy otráv, bakteriálne infekcie, žalúdočnú chrípku, atď. Obohacujú a vyvažujú zloženie krvi. Absorbujú žiarenie z mobilných telefónov, mikrovlnných rúr a iných nežiaducich účinkov na ľudský organizmus. Sú známe a využívané po tisícky rokov domorodými Indiánmi s názvom "blato, ktoré lieči".
 • KAOLIN – porcelánová usadenina, hornina, ktorá obsahuje vo svojom zložení predovšetkým kaolinitové ílové minerály, tiež kremeň a sľudu. Názov pochádza z čínskych skalných hôr Gaoling, kde bol údajne kaolín ťažený prvýkrát. Vzniká v dôsledku zvetrávania vyvretých usadenín. Používa sa v keramike, v chemických laboratóriách, kvôli záruke rovnomerného zahrievania roztokov. Najväčšie využitie má predovšetkým v kozmetike, pre absorpciu ropných látok, na výrobu masiek, zmatňujúcich krémov, make-upov dokonale maskujúcich jazvy a ďalšie problémy kože. Prírodný pôvod a množstvo obsiahnutých minerálov v kaolíne, ktoré sú uvoľňované do ionizovanej vody pôsobia na účinnejšiu a rýchlejšiu regeneráciu mäkkých i tvrdých tkanív, osteoporózu, artrózu, nervovú sústavu a tiež na stav kože, ktorá sa dá takto obohatenou vodou ošetrovať zvnútra a tiež navlhčovat zvonka.
 • PRÁŠKOVÉ NANOSTRIEBRO – je silným inhibítorom patogénov koliformných baktérií a vírusov, ako napríklad Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis, a pod. Nanostriebro sa stále častejšie používa na dezinfekciu vody vďaka vysoko účinnému antibakteriálnemu pôsobeniu. V pitnej vode podporuje imunitný systém a ako prírodné antibiotikum chráni organizmus pred nakazením.

 

 
 

Certifikáty a testy

 

 

Proces filtrácie je založený na vedecky preukázanom výskume Dr. Hidemitsu Hayashi, riaditeľa Ústavu vody v Japonsku.

 

 

Podľa účelu: Náhradný filter, membrány

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie