Ceruzka SPROUT Koriander 1ks

Ceruzka SPROUT Koriander 1ks

SKLADOM AKCIA

Čo keby ste mohli namiesto vyhodenia do koša svoju obľúbenú ceruzku zasadiť a sledovať, ako rastie v niečo lahodné, krásne a zábavné? Rovnakú otázku sa seba spýtali i dánski dizajnéri, a to dalo zrod ceruzke Sprout. A tak vznikla prvá ceruzka na svete, ktorá rastie. Ceruzka, z ktorej vyrastie chutná a voňavá bylinka.

2,43 € s DPH

2,70 € s DPH Zľava 0,27 €

Skladové číslo:

Výrobca: Sprout

Výpredaj, skladom posledné 4ks.

Ceruzka, z ktorej vyrastie liečivá bylinka ...

 • Vie písať
  Ceruzka, z ktorej vyrastie bylika
 • Viete ju strúhať
 • Viete ju zasadiť
 • Viete ju zhýčkať láskou
 • Vie vyrásť v liečivú bylinku
 • Bylinka krásou poteší, alebo jedlo ochutí

 

Keď už je ceruzka Sprout moc krátka na to, aby sa s ňou dalo písať alebo kresliť, môžete ju zasadiť. Následne si doprajte čerstvé bylinky na prípravu chutných a zdravých jedál.

Ceruzku treba zasadiť do malého črepníka s úrodnou pôdou. Umiestniť ju na miesto s dostatočným množstvom slnečného svetla a dať jej dostatočné množstvo vody. Čoskoro vám doma na okne vyrastie voňavá a čerstvá bylinka. Na kráse a maličkostiach záleží. 

Pozrite si video ako rastie bylinka z ceruzky

 

          Vypestuj liečivú bylinku z ceruzky Sprout

 

5 krokov k bohatej úrode

1. krok

Do dostatočne veľkého kvetináča s otvomi na dne nasypte substrát, najvhodnejšia je klasická záhradná zemina zmiešaná s pieskom v pomere 3:1. Ja som použila kupovaný substrát záhradkový pre bylinky bez chémie (NATURA agro).

2. krok

Substrát zbytočne neutláčajte, aby v ňom ostalo čo najviac vzduchových medzier. Koniec ceruzky jemne zasypte vrstvou zeminy hrubou asi 1 cm.

3. krok

Pri prvom zalievaní namočte kvetináč do umývadla s vodou, kým si zemina nenatiahne dostatok vlahy. Povrch zeminy stačí okolo ceruzky iba jemne poliať.

4. krok

Kvetináč umiestnite na najsvetlejšie miesto v byte bez prievanu. Nezabúdajte na pravidelné kropenie povrchu zeminy. Plast na konci ceruzky sa rozpustí a semienka, ktoré sú vo vnútri vyklíčia.

5. krok

Po vyklíčení byliniek pokračujte pravidelnou zálievkuo do misiek kvetináča. Všeobecne sa však riaďte pravidlom, že lepšie je nechať bylinky suchšie ako permanentne preliate, najmä ak nechcete, aby im začali hniť korene. Odmenia sa vám intenzívnejšou vôňou.

 

Podľa druhu: Ostatné

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie