Zubná kefka pre deti ZAJKO 1ks

Zubná kefka pre deti ZAJKO 1ks

SKLADOM AKCIA

BIO zubná kefka pre deti HIPPO, BEZ BPA a BEZ PVC, vhodná už od prvých zúbkov.

3,60 € s DPH

4 € s DPH Zľava 0,40 €

Skladové číslo:

Výrobca: Jack N´Jill

Výpredaj, skladom posledný 1ks.

BIO zubná kefka pre deti HIPPO, BEZ BPA a BEZ PVC, vhodná už od prvých zúbkov. Táto biokefka má rúčku vyrobenú zo 100% kukuričného škrobu (geneticky nemodifikovaného) a mäkkých nylonových štetiniek. Je prvá svojho druhu na svete a navrhnutá pre deti.

Vďaka mäkkým vláknam jemne a šetrne čistí detské zúbky, nedráždi dasná a v detskej rúčke sa drží s ľahkosťou.

Návod na likvidáciu: Odlomte hlavičku kefky a opatrne sa jej zbavte. Ak je to možné, konzultujte miestny program recyklácie. (Nylon je recyklovateľný).

Zvyšok kefky umiestnite do svojho kompostu. Zvyčajne trvá 90 dní, kým sa v komerčnom komposte rozpadne.

Rozhodli ste sa správne – nech sa už kefky zbavíte akýmkoľvek spôsobom, môžete si byť istí, že sa nestane súčasťou skládky na ďalších milión rokov – na rozdiel od mnohých zubných kefiek, ktoré sa dnes používajú.

KEFKU MEŇTE KAŽDÝCH 8 TÝŽDŇOV ALEBO ČASTEJŠIE.

Použitie: Prostredníctvom len minimálneho tlaku čistite zuby krúživými pohybmi. Používajte spolu s prírodnou zubnou pastou Jack N'Jill vyrobenej z nechtíka, s organickými príchuťami. Meňte kefku každých 8 týždňov alebo aj skôr, ak sa zničí. Vymeňte kefku po chorobe. Dôkladne opláchnite pred aj po použití. Môže sa sterilizovať. Štetinky nechajte vysušiť za prístupu vzduchu. Nepoužívajte bez dozoru dospelých. Nežujte ani nehryzte!

Jack N' Jill je firma ohľaduplná voči prírode! Balenie rozložiteľné v prírode. Kartón z recyklovaného papiera a okienko zo 100% kukuričného škrobu. Balenie: 1ks

 

Podľa druhu: Kozmetika

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie