EKO Tekuté mydlo dávkovač Mandľa 300ml

EKO Tekuté mydlo dávkovač Mandľa 300ml

SKLADOM

Tekuté mydlo s obsahom rastlinných saponátov pre dokonalú hygienu pokožky rúk. Hodnotné zvlhčujúce prísady čistia a chránia pokožku detských rúk pri každom umývaní. Tekuté mydlo Frosch poskytuje optimálnu ochranu povrchu pokožky a zaisťuje po umytí príjemný, čistý a hebký pocit.

2,71 € s DPH

2,85 € s DPH Zľava 0,14 €

Skladové číslo:

Výrobca: Frosch

Jemné a ošetrujúce zloženie so zvlhčujúcimi zložkami čistí a chráni pokožku rúk pri každom umývaní. Hodnotné zvlhčujúce prísady poskytujú optimálnu ochranu povrchu pokožky a zaisťujú po umytí príjemný, čistý a hebký pocit.

 Tekuté mydlo, ktoré zanechá na pokožke ... 

 • Čistotu, príjemný a hebký pocit
 • Prirodzenú kyslosť vďaka cenným prísadám
 • Ochranu vďaka zvlhčujúcim prísadám proti vysychaniu
 • Jemnosť s príjemnou vôňou vďaka rastlinným saponátom
 • pH-neutrálne, dermatologicky testované
 • Mydlo obsahuje extrakt z Mandľového mlieka. Mydlo je možné zriediť s vodou.

 

.

 

Doplňujúce informácie

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Objem: 300ml, Balenie: Praktický znovunaplniteľný (aj 10krát) dizajnový dávkovač

Zloženie: voda, Sodium Laureth Sulfate (saponát), glycerin, Sodium Chloride (pomocná látka), Cocamidopropyl Betain (saponát), Glyceryl Oleate, Coco-glucoside, Olus oil, kyselina citronová (pomocná látka), kyselina salicilová, benzoát sodný (konzervačná látka), Styren/Akrylát kopolymer (pomocná látka), parfém, linalool.

Upozornenie: Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

Drogéria Frosch certifikáty

Podľa účelu a použitia: Hygiena rúk
Podľa druhu: Drogéria

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie