EKO Univerzálny čisitč Levanduľa 1000ml

EKO Univerzálny čisitč Levanduľa 1000ml

SKLADOM

Frosch univerzálny čistič Levanduľa je ideálnym a výkonným prostriedkom na čistenie mastnoty a nečistoty v domácnosti.

2,33 € s DPH

2,45 € s DPH Zľava 0,12 €

Skladové číslo:

Výrobca: Frosch

Univerzálny a účinný čistiaci prostriedok s vôňou Levandule na podlahy a všetky umývateľné plochy v domácnosti. Dôkladne odstraňuje mastnotu, rôzne druhy nečistoty a prach s dôrazom na prírodnú starostlivosť o pokožku a dýchacie cesty. Ideálna kombinácia dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne aj šetrnosti k pokožke.

Jednoduché upratovanie, čistá a voňavá domácnosť ...

 • Získate dokonalú čistotu vďaka antibakteriálnemu účinku Levandule
 • Zaľúbite si jemnú a sviežu vôňu Levandule, ktorá prevoňá celú domácnosť
 • Prostriedok je použiteľný ako na podlahu, tak na zotretie prachu na všetkých umývateľných plochách a vybavení v domácnosti: podlahy, drevo, kuchyňa a kúpeľňa

 

.

 

Doplňujúce informácie

Objem: 1.000ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: viac ako5 % aniontových povrchovo aktívnych látok, viac ako 5 % neiontových povrchovo aktívnych látok, mydlo, konzervanty (phenoxyethanol), parfumy. Ďalšie prísady: levanduľový olej, v malom množstve kozmetické farbivo.

Upozornenie: Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

Frosch drogéria certifikát 

Podľa účelu a použitia: Drevené povrchy, Prach, podlaha
Podľa druhu: Drogéria

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie