EKO Univerzálny čistič pH Neutrálny 1000ml

EKO Univerzálny čistič pH Neutrálny 1000ml

Kúpite u dodávateľa

Univerzálny čistiaci prostiedok pre dokonalú čistotu v celej domácnosti a súčasne aj šetrnosti k pokožke.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Univerzálny a účinný čistiaci prostriedok na podlahy a všetky umývateľné plochy v domácnosti. Dôkladne odstraňuje mastnotu, rôzne druhy nečistoty a prach s dôrazom na prírodnú starostlivosť o pokožku a dýchacie cesty. Ideálna kombinácia dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne aj šetrnosti k pokožke.

 

Jednoduché upratovanie, čistá a voňavá domácnosť ...

 • Zaľúbite si jemnú a sviežu vôňu, ktorá prevoňá celú domácnosť
 • Prostriedok je vhodný aj na umývanie rúk ako umývacie mydlo, receptúra s pH neutrálnym chráni pokožku aj pri častom používaní
 • Prostriedok je použiteľný ako na podlahu, tak na zotretie prachu na všetkých umývateľných plochách a vybavení v domácnosti: podlahy, drevo, kuchyňa a kúpeľňa

 

Kúpiť eko čistič pH neutrál

 

Doplňujúce informácie

Objem: 1000ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: 5-15% aniontové povrchovo aktívne látky, viac ako 5% amfoterné povrchovo aktívne látky, konzervačné prostriedky (sodium benzoate), parfumy (benzyl alcohol a ďalšie parfumy).

Upozornenie: Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

 

Frosch drogéria certifikát 

Podľa účelu a použitia: Drevené povrchy, Prach, podlaha

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie