EKO Univerzálny čistič pH Neutrálny 1000ml

EKO Univerzálny čistič pH Neutrálny 1000ml

Kúpite u dodávateľa

Univerzálny čistiaci prostiedok pre dokonalú čistotu v celej domácnosti a súčasne aj šetrnosti k pokožke.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Univerzálny a účinný čistiaci prostriedok na podlahy a všetky umývateľné plochy v domácnosti. Dôkladne odstraňuje mastnotu, rôzne druhy nečistoty a prach s dôrazom na prírodnú starostlivosť o pokožku a dýchacie cesty. Ideálna kombinácia dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne aj šetrnosti k pokožke.

 

Jednoduché upratovanie, čistá a voňavá domácnosť ...

  • Zaľúbite si jemnú a sviežu vôňu, ktorá prevoňá celú domácnosť
  • Prostriedok je vhodný aj na umývanie rúk ako umývacie mydlo, receptúra s pH neutrálnym chráni pokožku aj pri častom používaní
  • Prostriedok je použiteľný ako na podlahu, tak na zotretie prachu na všetkých umývateľných plochách a vybavení v domácnosti: podlahy, drevo, kuchyňa a kúpeľňa

 

Kúpiť eko čistič pH neutrál

 

Doplňujúce informácie

Objem: 1000ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: 5-15% aniontové povrchovo aktívne látky, viac ako 5% amfoterné povrchovo aktívne látky, konzervačné prostriedky (sodium benzoate), parfumy (benzyl alcohol a ďalšie parfumy).

Upozornenie: Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

 

Frosch drogéria certifikát 

Podľa účelu a použitia: Drevené povrchy, Prach, podlaha

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií