EKO Univerzálny čistič Pomaranč 750ml

EKO Univerzálny čistič Pomaranč 750ml

Kúpite u dodávateľa

Univerzálny prostriedok na účinné čistenie podlahy a všetkých umývateľných plôch v domácnosti. Dôkladne odstraňuje mastnotu a nečistoty.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Univerzálny a účinný čistiaci prostriedok na podlahy a všetky umývateľné plochy v domácnosti. Dôkladne odstraňuje mastnotu, prach a rôzne druhy nečistoty s dôrazom na prírodnú starostlivosť o pokožku a dýchacie cesty.

 

Jednoduché upratovanie, čistá a voňavá domácnosť ...

 • Získate dokonalú čistotu vďaka prírodným rozpúšťadlám z pomarančovej kôry
 • Zaľúbite si sviežu a  príjemnú pomarančovú vôňu, ktorá prevoňá celú domácnosť
 • Prostriedok je použiteľný ako na podlahu, tak na zotretie prachu na všetkých umývateľných plochách a vybavení v domácnosti
 • Nie je vhodný na voskované a olejové drevené podlahy

 

Kúpiť eko čistič pomaranč

 

Doplňujúce informácie

Objem: 750ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: viac ako 5% aniontové povrchovo aktívne látky, parfumy (hexyl cinnamal, ďalšie parfumy). Ďalšie zložky: pomarančový olej, biologicky odbúrateľný zahušťovač farbiva.

Upozornenie: Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

 

Frosch drogéria certifikát 

Podľa účelu a použitia: Drevené povrchy, Prach, podlaha

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie