EKO Octový odvápňovač na kuchynské povrchy a zariadenia 300ml

EKO Octový odvápňovač na kuchynské povrchy a zariadenia 300ml

Kúpite u dodávateľa

EKO Frosch Octový odvápnovač na kuchynské povrchy a zariadenia je ideálnym pomocníkom v každej domácnosti a všade tam, kde si vodný kameň našiel svoje nežiadané bydlisko!

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

EKO Frosch Octový odvápnovač na kuchynské povrchy a zariadenia je ideálnym pomocníkom v každej domácnosti a všade tam, kde si vodný kameň našiel svoje nežiadané bydlisko!  

 

Octový odvápňovač účinne pomáha odstrániť ...

 • Ideálny pomocník na cielené odstránenie vodného kameňa z povrchov v kuchyni, z rýchlovarných kanvíc, vodovodných batérií a hrncov
 • Silné koncentrované zloženie s prírodným ovocným octom ľahko odstránia i silné vápenné usadeniny a prispievajú k žiarivej čistote celej kuchyne
 • Pri ľahkom zvápnení vodným kameňom rozpusťte 2 polievkové lyžice koncentrátu (30 ml) v 5 litroch vody a roztokom vyčistite zvápnený povrch
 • Pri silnom znečistení naneste priamo neriedený koncentrát, nechajte pôsobiť a potom dobre opláchnite. Vhodné napr. pre kanvice a hrnce
 • Pri odvápnený kávovarov postupujte podľa pokynov výrobcu prístroja
 • Tip: Správne dávkovanie šetrí životné prostredie, aj peniaze

 

.

 

Doplňujúce informácie

Objem: 300ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: Kyselina octová, ovocný ocot

Upozornenie: Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

 

Frosch drogéria certifikát 

Podľa účelu a použitia: Vodný kameň

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie