EKO Multifunkčný čistič na lesklé povrchy 500ml

EKO Multifunkčný čistič na lesklé povrchy 500ml

Kúpite u dodávateľa

Ekologický multifunkčný čistič na všetky druhy lesklých povrchov. Formula s pomarančovým olejom zaisťuje žiarivú čistotu bez šmúhov. Vhodný je taktiež na ploché obrazovky.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Ekologický multifunkčný čistič je použiteľný na všetky druhy lesklých povrchov. Formula s pomarančovým olejom zaistí žiarivú čistotu bez šmúhov. Vhodný je taktiež na ploché obrazovky.

 

Aké bonusy čistič ponúka ...

 • Všestranné použitie na všetky lesklé povrchy
 • Jednoduché a ľahké použitie: nastriekať a utrieť, hotovo!
 • Účinné zloženie s pomarančovým olejom zaistí žiarivú čistotu a vôňu
 • Bez šmúhov vyčistíte všetky lesklé povrchy v domácnosti: voskované a lakované drevo, umelé hmoty, kovy, sklo, mramor, akryl
 • Obzvlášť vhodný na ploché obrazovky LCD, Plazma, LED
 • Otočte trysku rozprašovača tak, aby hore bol nápis „AUF ON“. Nastriekajte čistič priamo na čistený povrch, pri lakovaných povrchoch, dreve, koži a LCD/Plazma/LED obrazoviek nastriekajte čistič na vlhkú handru a utrite do sucha

 

Kúpiť Eko čistič na lesklé povrchy

 

Doplňujúce informácie

Objem: 500ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: <5% neiónové tenzidy, konzervačné prostriedky (methylisothiazolin, benzisothiazolinone), vôňa (limonén). Ďalšie zložky: pomarančový olej

Upozornenie: Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

 

Frosch eko certifikáty 

Podľa účelu a použitia: Sklo, okná, Lesklé povrchy

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie