EKO Antialergické pláchadlo na detskú a kojeneckú bielizeň 750ml

 EKO Antialergické pláchadlo na detskú a kojeneckú bielizeň 750ml

Kúpite u dodávateľa

Frosch EKO pláchadlo na kojenecké a detské prádlo účinne vypláchne z kojeneckého prádla všetky zbytky pracieho prostriedku a prádlo zmäkčí. Pridáva sa namiesto aviváže do pláchacieho cyklu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Frosch EKO pláchadlo na kojenecké a detské prádlo účinne vypláchne z kojeneckého prádla všetky zbytky pracieho prostriedku a prádlo zmäkčí. Pridáva sa namiesto aviváže do pláchacieho cyklu. Pláchadlo je obzvlášť vhodné pre citlivú kojeneckú pokožku a alergikov.

 

Výsledkom bude jemné a hodvábne mäkké kojenecké prádlo vďaka ...

  • hypoalergénnemu zloženiu s prírodnými vyživujúcimi zložkami, mandľovým olejom a provitamínom B5
  • výrazne jemnej starostlivej formule pre zníženie rizika podráždenia pokožky 
  • šetrnému zloženiu so starostlivým mandľovým olejom, pláchadlo plácha kojenecké prádlo a prikrývky, ako aj ostatné textílie prirodzeným spôsobom a dodáva im mnoho mäkkosti a jemnosti
  • dôkladnému odstráneniu zbytkov pracieho prostriedku z bieleho i farebného prádla

 

  • Viečko fľaše slúži ako odmerka
  • Dermatologicky testované, bez farbív a s jemnou parfumáciou

 

Kúpiť Frosch pláchadlo na bielizeň 

 

Doplňujúce informácie

Objem: 750ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: 5-15% katiónové povrchovo aktívne látky, konzervačný prostiedok (kyselina mliečna), vonné látky. Ďalšie zložky: Mandľový olej

Použitie: Odporúčané dávkovanie (automatická práčka, 4-5kg suchej bielizne). Minimálne množstvo pripraveného roztoku: 416 litrov. Nepoužívajte priamo na bielizeň, ale použite priehradku na aviváž vo Vašej práčke.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabránte kontaktu s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite vodou. Neskladujte pri teplotách pod 4°C a nad 25°C. Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc! 

 

Eko drogéria Frosch certifikáty

 

Podľa účelu a použitia: Aviváže, Pre kojencov a deti

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií