EKO Antialergické pláchadlo na detskú a kojeneckú bielizeň 750ml

 EKO Antialergické pláchadlo na detskú a kojeneckú bielizeň 750ml

Kúpite u dodávateľa

Frosch EKO pláchadlo na kojenecké a detské prádlo účinne vypláchne z kojeneckého prádla všetky zbytky pracieho prostriedku a prádlo zmäkčí. Pridáva sa namiesto aviváže do pláchacieho cyklu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Frosch EKO pláchadlo na kojenecké a detské prádlo účinne vypláchne z kojeneckého prádla všetky zbytky pracieho prostriedku a prádlo zmäkčí. Pridáva sa namiesto aviváže do pláchacieho cyklu. Pláchadlo je obzvlášť vhodné pre citlivú kojeneckú pokožku a alergikov.

 

Výsledkom bude jemné a hodvábne mäkké kojenecké prádlo vďaka ...

 • hypoalergénnemu zloženiu s prírodnými vyživujúcimi zložkami, mandľovým olejom a provitamínom B5
 • výrazne jemnej starostlivej formule pre zníženie rizika podráždenia pokožky 
 • šetrnému zloženiu so starostlivým mandľovým olejom, pláchadlo plácha kojenecké prádlo a prikrývky, ako aj ostatné textílie prirodzeným spôsobom a dodáva im mnoho mäkkosti a jemnosti
 • dôkladnému odstráneniu zbytkov pracieho prostriedku z bieleho i farebného prádla

 

 • Viečko fľaše slúži ako odmerka
 • Dermatologicky testované, bez farbív a s jemnou parfumáciou

 

Kúpiť Frosch pláchadlo na bielizeň 

 

Doplňujúce informácie

Objem: 750ml

Odporúčané používať v domácnostiach s ČOV!

Zloženie: 5-15% katiónové povrchovo aktívne látky, konzervačný prostiedok (kyselina mliečna), vonné látky. Ďalšie zložky: Mandľový olej

Použitie: Odporúčané dávkovanie (automatická práčka, 4-5kg suchej bielizne). Minimálne množstvo pripraveného roztoku: 416 litrov. Nepoužívajte priamo na bielizeň, ale použite priehradku na aviváž vo Vašej práčke.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabránte kontaktu s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite vodou. Neskladujte pri teplotách pod 4°C a nad 25°C. Hoci sú tieto výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako čistiace prostriedky môžu pri kontakte s očami a požití spôsobiť podráždenie. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade kontaktu s očami si oči vyplachujte veľkým množstvom vody počas 15 minút a potom vyhľadajte lekársku pomoc! V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie! Vypite pohár vody a vyhľadajte lekársku pomoc! 

 

Eko drogéria Frosch certifikáty

 

Podľa účelu a použitia: Aviváže, Pre kojencov a deti

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie