Späť

Zázračné teliesko proti vaginálnym problémom

Počet zobrazení: 811

Účinkom telieska som bola neskutočne milo prekvapená. Po toľkých dňoch trápenia, kedy som už nevedela, ako sa zbaviť rozhádzanej flóry po antibiotickej liečbe, ma fakt rýchla úľava od problémov prekvapila.

Zázračné teliesko proti vaginálnym problémom

A to mi môj gynekológ chcel stále predpisovať len dáke iné tabletky, alebo vraj si mám na ženské problémy zvyknúť. Super, že som sa po toto teliesko dostala a vyskúšala. Teraz ho používam už len preventívne každý mesiac, pretože sa celkovo po aplikácii cítim omnoho lepšie. Vrele odporúčam :)

 


Viac informácií o produkte

 

 

 

 

Alternatívne príspevky:

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie