Späť

onas

Počet zobrazení: 108

O našom tíme
volám sa Renáta Martinatová a v roku 2012 som založila eshop HarmonyNature.sk. V súčasnosti mi v eshope pomáhajú aj moje deti, čiže sme taká malá rodinná firma.

Celá myšlienka eshopu vznikla na podnet mojich osobných skúseností s ekologickou drogériou Frosch, ktorá mi pomohla vyriešiť problémy s plesňou v pračke. V tom čase to bola pre mňa veľká výhra, vyriešila som problém, ktorý ma veľmi trápil a zvíťazila som nad plesňou s prírodnými prípravkami :)

Uvedomila som si, že nie len plesne v pračke, môžu byť pre niekoho nočnou morou, ale ... Čo tak plesne v tele, na pokožke, v domácnosti? A čo ostatné mikróby ... baktérie, vírusy, kvasinky, parazity? Vedia poriadne potrápiť, však?! Táto skúsenosť mi otvorila cestu k prírodným doplnkom s PROTI •bakteriálnym •vírusovým •plesňovým •kvasinkovým •parazitným účinkom.

 

Prečo podporovať imunitu voči mikroorganizmom?

Či sa nám to páči, alebo nie, najväčším SKRYTÝM nepriateľom človeka sú všadeprítomné a nenápadné mikroorganizmy, ktoré sa vďaka svojej neviditeľnosti do organizmu dostanú veľmi ľahko. 

Po získaní mikróbu, sa z jedinca stáva nosič. Čo potom? Sú 3možnosti, ale iba jedna z nich bude nasledovať:

1. Mikrób vyvolá infekciu     2. Mikrób sa neprejaví (je v tele, čaká na podnet)     3. Mikrób je odstránený imunitným systémom 

 

IMUNITA je tá zázračná vec v ľudskom tele, ktorá nás neustále chráni pred útokmi mikroorganizmov. Tvoria ju 2 časti: Prvou je vrodená imunita s ktorou ste sa narodili, tú druhú časť tvorí získaná (nadobudnutá) imunita, ktorú môžete ovplyvniť: aktívne ju posilňovať a budovať, alebo zanedbávať - nechať ju oslabovať.

Žiaden iný stav medzi starostlivosťou o imunitu a zanedbávaním neexistuje. Buď sa jedinec o ňu stará, alebo nie. Účelom pravidelnej starostlivosti je imunitu dostatočne posilňovať, aby bola vždy pripravená na útok proti patogénom.

 

Dám vám príklad: Predstavte si, ako sa baktéria Stafylokok (spôsobujúca zápaly v hrdle, nose, kĺboch, atď.), ktorá by bola veľká ako mravec, snaží dostať do vášho tela. Chcela by sa vo vašom tele usídliť, rozmnožovať, parazitovať. Verím tomu, že keby ste ju videli vo vašej blízkosti, tak jej plácačkou (alebo niečím iným) jednu takú buchnete, že by z nej ostal mastný fľak.

OK, ale keďže baktériu Stafylokok nie je možné vidieť voľným okom, vašou "plácačkou" je imunita. Platí pravidlo, ako dobre sa o imunitu staráte, tak imunita úspešne dokáže "plácačkovať - likvidovať" mikroorganizmy útočiace na váš organizmus.

 

Vybudujte si pevný ochranný štít voči patogénom

Pri výbere produktov, ktoré nájdete v ponuke eshopu, sa zameriavame hlavne na prírodné, kvalitné a účinné prípravky vhodné do PRVEJ BOJOVEJ LÍNIE, ktoré komplexne riešia aktívnu podporu imunity a to nie len pred útokmi mikroorganizmov, ale aj na vnútornú očistu organizmu.

Jedna vec je patogény zničiť a druhá, ako odpad po mikróboch dostať z tela čo najefektívnejšie von. Voľné radikály, oxidanty, toxíny, kyslé látky je ďalšie skupina škodlivín, ktoré neprospievajú činnosti buniek. Preto má ionizovaná voda so svojimi detoxikačnými a antioxidačnými vlastnosťami prioritné miesto v prvej bojovej línii.

Nezabúdajte, že PREVENCIA je vždy účinnejšia a lacnejšia, ako liečba. A každodenná starostlivosť o imunitu je základným kameňom prevencie. Ak ste sa práve teraz rozhodli, že k posilneniu vašej imunity je najvyšší čas urobiť prvý krok, môžete sa inšpirovať nasledovným postupom:

 

PRVÁ BOJOVÁ LÍNIA ► Očista vnútorného prostredia organizmu a likvidácia mikroorganizmov

1. Ionizovaná ALKALICKÁ VODA rieši v rámci pitného režimu očistu vnútorných telesných tekutín, podporuje činnosť všetkých buniek v tele a stimuluje imunitný systém. Alkalická voda detoxikuje, hydratuje, má antioxidačné vlastnosti, štartuje metabolizmus, zbavuje telo toxických látok, neutralizuje voľné radikály. ACIDICKÁ VODA sa používa na dezinfekciu pokožky a na liečbu kožných problémov spôsobených mikroorganizmami. STRIEBORNÁ VODA s jej antibakteriálnymi vlastnosťami taktiež podporuje imunitný systém a udržiava bakteriálnu rovnováhu v tele, na pokožke rieši problémy spôsobené mikróbmi.

• Mohlo by vás zaujímať: Stiahnite si ZDARMA PDF brožúru o neobmedzených prínosoch ionizovanej vody

2. PRÍRODNÉ ANTIBIOTIKÁ - doplnky s PROTI •bakteriálnym •vírusovým •plesňovým •kvasinkovým účinkom, ktoré majú schopnosť likvidovať mikróby a zvyšujú obranyschopnosť voči nim.

• Mohlo by vás zaujímať: Produktový sprievodca - prehľad produktov, ktoré možno použiť pri problémoch s mikróbmi

3Očista čriev od parazitov sa robí za účelom zvýšenia pomeru prospešných mikroorganizmov voči škodlivým v tráviacom systéme, ktoré je zdrojom 70% imunity v tele. Očista sa odporúča 2 krát do roka.

 ---- --- -- -

DRUHÁ LÍNIA ► Komplexné doplnky výživy

1. Vitamíny a minerály  2. Omega 3 mastné kyseliny  3. Probiotiká a prebiotiká  4. Betaglukány a Imunoglobulíny

---- --- -- - 

TRETIA LÍNIA ► Životný štýl a Domácnosť

1. Vyvážená a pestrá strava  2. Pravidelný pohyb, otužovanie a šport  3. Dostatok spánku  4. Pozitívny postoj k životu

5. Dezinfekcia domácnosti s ACIDICKOU vodou  6. Starostlivosť a upratovanie domácnosti bez chémie

 

Prajem Vám za celý kolektív eshopu HarmonyNature.sk, aby Vaše zdravie prekvitalo a vy ste si užívali dni plné pohody, energie a radosti zo života :)

Renáta Martinatová

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií