Späť

krv

Počet zobrazení: 249

krv

To, že menštruačná krv nie je iba "bezcenným odpadom" nasvedčujú aj výskumy za posledné roky. Nový zdroj kmeňových buniek objavili práve v menštruačnej krvi. Vedci zistili, že bunky z výstelky maternice majú podobné možnosti využitia v regeneratívnej medicíne ako pupočníková krv alebo kostná dreň.

Počas menštruácie sa v hrubnúcej stene maternice vytvárajú bunky, ktoré majú za úlohu vytvoriť nové cievy a tkanivá vnútri orgánu. Za normálnych okolností opúšťajú telo spolu s menštruačnou krvou.

Rozhodnutie používať ich pre vedu a na liečbu vyplynulo z ich super vlastnosti, ktorá im dodáva veľkú perspektívu. Ponechávajú si embryonálne znaky, čo im dáva významný potenciál zmeniť sa na mnoho rôznych zdravých bunkových typov.

Je dokázané, že z naivných buniek sa môže stať minimálne päť známych bunkových typov. Len 5ml krvi údajne stačí na vytvorenie srdcového tkaniva. Okrem srdca sa bunky dokážu premeniť na pečeňové, pankreatické, kostné a nervové. Majú aj ďalší bonus.

Oproti zdroju z pupočníkovej krvi sa tieto bunky lepšie množia. Delia sa každý deň a dokážu to urobiť až štyridsaťdeväťkrát, zatiaľ čo bunky z pupočníka sa rozdelia len dvanásť ráz. Na to, aby vytvorili dostatočné množstvo na liečbu, ich teda stačí menej.

Rozhodnutie či vyskúšať menštruačnú krv na odtsránenie bradavíc nechám na Vás, no myslím si, že vyššie uvedené fakty hovoria za veľa a hlavne v prospech menštruačnej krvi :)

 

Na ktoré bradavice je krv vhodná

Bradavice odstránenie menštruačná krv

 

Návod/Aplikácia

Menštruačný kalíšok

Zabudnite na obavy, ako sa vôbec po menštruačnú krv dostať. Odber krvi Vám môže uľahčiť používanie menštruačného kalíška a potieranie bradavíc zvládnete s vatovými paličkami

Bradavice stačí pár krát potrieť menštruačnou krvou počas celej doby periódy. Najlepšie však večer, potom prelepiť bradavicu náplaťou a ráno poriadne umyť.

Zopakovať 2-3 večery po sebe. Urobí sa na nich chrasta, ktorá potom odpadne a bradavice sú preč. Chce to nabrať odvahu, ale úspech je zaručený.

Ak by predsa len väčšie bradavice odolávali, treba aplikáciu o mesiac zopakovať.

 

 

Dôležité upozornenie: Skôr ako sa rozhodnete aplikovať na pokožku akýkoľvek prípravok (domáci, či voľnopredajný), mali by ste mať vždy 100% istotu, že výrastok ktorý Vás trápi je naozaj bradavica. Neváhajte preto najprv navštíviť odbornú ambulanciu a následne sa môžete rozhodnúť, aký spôsob liečby zvolíte. Aj pri liečbe bradavíc platí: Vaša istota a bezpečnosť je prvoradá.

 

Ako podporiť liečbu bradavíc

 

Máte s menštruačnou krvou skúsenosť?

Ak ste menštruačnú krv na liečbu bradavíc vyskúšali, podeľte sa o svoje skúsenosti nižšie, v časti Diskusia/Komentáre. Pomôžte svojou skúsenosťou aj iným ľudom, ktorých trápia bradavice a hľadajú účinné riešenie ako sa ich zbaviť.

 

* *  *   *   *  * *

 

Ak kliknete myšou na ľubovoľné farebné (červené) slovo pred ktorým je znak malej šípky (), otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budem rada, keď mi o tom napíšete na mail: office@harmonynature.sk.

Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Preberanie, kopírovanie, šírenie článkov alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

  

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií