Späť

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku

Počet zobrazení: 1982

V polovici mája som si pri rekreačnom behu veľmi nepríjemne a silne natiahol achilovku. Postupne som aplikoval tieto liečivá - Voltaren forte, Ibalgin gél, Ibalgin tablety. Bohužiaľ, pri chôdzi som nepociťoval žiadnu úľavu. Až po aplikácii liečiva Flector EP náplaste a Flector EP gél som pociťoval určitú úľavu a členok mi odpuchol. Ale aj po krátkej chôdzi ma achilovka rozbolela. Potom som sa na webe, od rovnako postihnutého človeka dočítal o prípravku Arthrocann, a tak som si ho u Vás kúpil.

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku


Môžem jednoznačne povedať, že už po vyše jednotýždňovej aplikácii tohto liečiva, pociťujem pozitívne výsledky. Pri chôdzi ešte trochu krívam, ale achilovka ma už takmer nebolí a dokonca už môžem prevádzať aj drepy. Moje vyliečenie je na dobrej ceste a to je pre mňa, rekreačného športovca, nesmierna úľava.
Môžem teda potvrdiť, že Arthrocann, pokiaľ sa to týka silne natiahnutej, či preťaženej achilovky s výraznými bolesťami pri chôdzi, má veľmi pozitívne, liečivé účinky, za čo Vám veľmi pekne ďakujem.

Príspevok od p. Jozefa

Achilovka, pomohla konopná masť

 

 

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie