Späť

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku

V polovici mája som si pri rekreačnom behu veľmi nepríjemne a silne natiahol achilovku. Postupne som aplikoval tieto liečivá - Voltaren forte, Ibalgin gél, Ibalgin tablety. Bohužiaľ, pri chôdzi som nepociťoval žiadnu úľavu. Až po aplikácii liečiva Flector EP náplaste a Flector EP gél som pociťoval určitú úľavu a členok mi odpuchol. Ale aj po krátkej chôdzi ma achilovka rozbolela. Potom som sa na webe, od rovnako postihnutého človeka dočítal o prípravku Arthrocann, a tak som si ho u Vás kúpil.

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku


Môžem jednoznačne povedať, že už po vyše jednotýždňovej aplikácii tohto liečiva, pociťujem pozitívne výsledky. Pri chôdzi ešte trochu krívam, ale achilovka ma už takmer nebolí a dokonca už môžem prevádzať aj drepy. Moje vyliečenie je na dobrej ceste a to je pre mňa, rekreačného športovca, nesmierna úľava.
Môžem teda potvrdiť, že Arthrocann, pokiaľ sa to týka silne natiahnutej, či preťaženej achilovky s výraznými bolesťami pri chôdzi, má veľmi pozitívne, liečivé účinky, za čo Vám veľmi pekne ďakujem.

Príspevok od p. Jozefa

Achilovka, pomohla konopná masť

 

 

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií