Späť

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku

Počet zobrazení: 2093

V polovici mája som si pri rekreačnom behu veľmi nepríjemne a silne natiahol achilovku. Postupne som aplikoval tieto liečivá - Voltaren forte, Ibalgin gél, Ibalgin tablety. Bohužiaľ, pri chôdzi som nepociťoval žiadnu úľavu. Až po aplikácii liečiva Flector EP náplaste a Flector EP gél som pociťoval určitú úľavu a členok mi odpuchol. Ale aj po krátkej chôdzi ma achilovka rozbolela. Potom som sa na webe, od rovnako postihnutého človeka dočítal o prípravku Arthrocann, a tak som si ho u Vás kúpil.

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku


Môžem jednoznačne povedať, že už po vyše jednotýždňovej aplikácii tohto liečiva, pociťujem pozitívne výsledky. Pri chôdzi ešte trochu krívam, ale achilovka ma už takmer nebolí a dokonca už môžem prevádzať aj drepy. Moje vyliečenie je na dobrej ceste a to je pre mňa, rekreačného športovca, nesmierna úľava.
Môžem teda potvrdiť, že Arthrocann, pokiaľ sa to týka silne natiahnutej, či preťaženej achilovky s výraznými bolesťami pri chôdzi, má veľmi pozitívne, liečivé účinky, za čo Vám veľmi pekne ďakujem.

Príspevok od p. Jozefa

Achilovka, pomohla konopná masť

 

 

eBook ZDARMA

  • Ionizovaná voda

     

    Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

    Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

    ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie