Späť

Ionizátor predstavenie

Počet zobrazení: 72

Možno sa pýtate: Kto som? • Čo konkrétne viem zmeniť k lepšiemu vo vašom živote? • Ako vám viem efektívne poslúžiť každý deň, počas 365 dní v roku? Možno sa pýtate: Kto som? • Čo konkrétne viem zmeniť k lepšiemu vo vašom živote? • Ako vám viem efektívne poslúžiť každý deň, počas 365 dní v roku? Hovoria mi IONIZÁTOR VODY a viem pre vás vyrobiť 3 jedinečné druhy ionizovanej vody: • Živá Alkalická voda Mŕtva Kyslá voda Postriebrená voda • + Jednu kombinovanú vodu, ktorá vznikne spojením Živej a Postriebrenej vody

Skôr, ako spoznáte všetky prínosy a bonusy ionizovanej vody, tak mi dovoľte stručné predstavenie prístroja ... 

IONIZÁTOR VODY je prenosné zariadenie do domácnosti na úpravu vody s veľmi jednoduchou obsluhou a funkciami. Voda, ktorá prejde úpravou cez ionizátor sa nazýva ionizovaná voda

Ionizátor vie vyrobiť 3 výnimočné druhy ionizovanej vody. Každá jedna voda je jedinečná svojimi vlastnosťami a použitím, tu je zopár príkladov  

ŽIVÁ • ALKALICKÁ VODA sa používa na pravidelný pitný režim. Molekuly Alkalickej vody sú tvorené omnoho menšími molekuly (5-6 molekúl) v porovnaní s bežnou pitnou vodou (10-13 molekúl). Vďaka menším molekulárnym zlúčeninám je Alkalická voda "tekutejšia", ľahšie prechádza bunečnými membránami a priamo sa zúčastňuje metabolických procesov.Vďaka ľahšej priechodnosti do bunečných membrán dodá Alkalická voda bunkám vodou potrebné živiny a kyslík omnoho jednoduchšieKyslý odpad a zvyšky toxínov sú viac rozpustné a následne sú vylúčené ľadvinami, alebo formou potu von z tela.

Hodnoty pH/ORP a vlastnosti menších molekulárnych zlúčenín posúvajú pôsobenie Alkalickej vody na omnoho vyššiu úroveň oproti akýmkoľvek tekutinám, či zdrojom pitného režimu. S istotou vám viem povedať, že každý jeden dúšok ionizovanej Alkalickej vody bude vaše bunky rozmaznávať, chrániť a podporovať k lepšiemu prežitiu vďaka týmto funkciám vody:

• Prírodný antioxidant • neutralizuje voľné radikály - predchádza rýchlejšiemu starnutiu buniek
• Detoxikácia • čistí, vyplavuje z buniek nežiadúce toxíny
• Alkalizácia • dopĺňa alkalické minerály, upravuje acidobázickú rovnováhu v tele
• Hydratácia • jednoduchšie vstrebávanie živín, kyslíka a molekúl vody, upravuje metabolizmus
• Podpora imunity • Alkalická voda + Strieborné ióny, ktoré majú proti-mikrobiálny (baktérie, plesne, kvasinky) účinok

MŔTVA • ACIDICKÁ VODA sa vyznačuje silnými dezinfekčnými účinkami, likviduje na pokožke a na povrchoch v domácnosti baktérie, vírusy, plesne. Používa sa na liečbu kožných problémov ako akné, ekzém, psoriáza, zle hojace a otvorené rany, na dezinfekciu pri poranení pokožky a pod. V domácnosti je možné s Acidickou vodou dezinfikovať predmety a povrchy, kuchynské náradie a pomôcky, sanitu v kúpelni, obuv, textílie, ... čokoľvek s čím prichádzate do kontaktu. Acidická voda plne nahrádza chemické dezinfekčné prípravky.

POSTRIEBRENÁ VODAxx

) a jednu kombinovanú, ktorá vznikne spojením dvoch druhov vôd (Alkalická + Strieborná). 

 

Môj výrobca spol. Burbuliukas z Litvy ma vyrába už od roku a momentálne som dostupný v 3 modeloch.

 Ionizovaná preto

https://oskole.detiamy.sk/clanok/iony

 

a

moja funkcia je veľmi jednoduchá.

 

Ionizátor vody aQuator VIVO

Som ionizátor vody aQuator VIVO, najnovší a najpraktickejší model z rady prenosných ionizátorov od spoločnosti Burbuliukas.

Konkrétne v tomto prípade, kedy chcem zamerať vašu pozornosť na riešenie rovnováhy zdravia a podporu činnosti vašich buniek, predstavím vám iba výnimočné vlastnosti Alkalickej vody.

Ako podporí a čím prispeje Alkalická voda k činnosti všetkých vašich buniek?

Tiež by ste mali vedieť, že vodu upravujem procesom ionizácie. Vodou prevediem jednosmerný elektrický prúd a takto voda získa 2 jedinečné hodnoty. Prvou je pH hodnota (pH 8 a viac), čo znamená, že voda má zvýšené pH vďaka obsahu alkalických minerálov - preto pomenovanie Alkalická voda. Druhá hodnota ORP hovorí o množstve záporných elektrónov vodíka vo vode (-300 až -1000mV). Vďaka tejto sile, či schopnosti dokáže Alkalická voda neutralizovať voľné radikály v tele.

Prečo by som teda nemal chýbať vo vašej domácnosti? Pretože vodu s vysoko aktívnym a aj preventívnym účinkom potrebujete piť každý deň a ja vám ju viem vyrobiť. Pri pomere mojej ceny a prínosov pre vaše bunky - zdravie, som vaša najlepšia investícia do zariadenia, ktoré pokryje váš kvalitný pitný režim na mnoho rokov. Nehovoriac o tom, že ako jediné zariadenie svojho druhu na trhu viem vyrobiť aj antibakteriálnu Striebornú vodu. Spojte Alkalickú vodu so Striebornou vodou a získate kompletný dvojboj na podporu imunity proti mikroorganizmom.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií