20
Október
2015

Poznáte pleťové oleje? Naučte sa tieto diamanty prírody správne používať.

Pridal: Rena Pridané: 20.10.2015 18:51:34 Počet zobrazení: 6266

Poznáte pleťové oleje? Naučte sa tieto diamanty prírody správne používať. Ešte stále nedáte dopustiť na klasické krémy na pleť? Obávate sa nahradiť ich pleťovými rastlinnými olejmi? Predstava, že sa vám bude pleť ligotať ako mastná knedľa vás odrádza povoliť uzdu experimentovaniu? Prečítajte si, ako jednoducho pleťové oleje používať a zistíte, že sa v nich skrýva skutočný poklad pre akýkoľvek typ pleti.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

suchá pleť po použití oleja

, 7.3.2018 21:17:31

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ako mám postupovať, keď sa mi na tvári objavujú malé šupinky na vysušenej pleti. Kúpila som si veľmi drahý hydratačný krém a sérum od nemeckej prírodnej BIOkozmetickej značky preto lebo som už dlhšiu dobu pociťovala že mám pleť akoby dehydrovanú, napnutú, suchú a ľahko mi sčervená. Krém nepomohol, naopak pleť som mala ešte suchšiu. Oleje používam už dlhšie hlavne na telo a tam fungujú skvele. Problém je na tvári. Skúšala som kokosový, arganový, makadamiový, a teraz mám pupalkový no nič sa mi nevstrebáva. Oleje akoby zostávali na povrchu pokožky. Keď sa ich snažím vmasírovať cítim akú mám suchú pleť, olej je len na povrchu a po nanesení make upu sa mi zobrazia na tvári prasklinky a šupinky...Už neviem čo mám skúsiť. Ďakujem za tipy

Re: suchá pleť po použití oleja

, 9.3.2018 14:03:24

Dobrý deň prajem, vyskúšajte nasledovné: ráno a aj večer, keď si budete pleť umývať, tak to urobte tak, aby ste si teplú vodu (nie horúcu) v dlaniach troška dlhšie pridržali na pleti, tzn. aby sa póry otvorili a dokázali prijať viac vlhkosti. Na takto zvlhčenú pleť veľmi jemne priložiť uterák, nešúchať, len jemne priložiť, aby ste na pleti cítila vlhkosť. Príp. pleť vôbec neutrieť a nechať vodu vsiaknuť. Hneď kým sú póry otvorené aplikujte olej. Ruky si jemne navlhčite, olej rozotrite v dlaniach a jemne priložte na pleť. Pred olejom by ste mohli vyskúšať aplikovať napr. ružovú vodu (čisto prírodnú), má veľmi dobré hydratačné vlastnosti a aj upokojuje podráždenú pleť. Zároveň skúste zvýšiť denný príjem čistej vody, kvalita pokožky je závislá od množstva, ale aj kvality vody. Najlepšiu hydratáciu vie zabezpečiť alkalická voda, v ponuke mám kanvice na výrobu alkalickej vody.

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

  • Ionizovaná voda

     

    Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

    Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

    ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie