Späť

Colostrum a podpora imunity u detí - zelené soplíky

Počet zobrazení: 537

Dobrý deň, rada by som sa podelila o moju skúsenosť s produktom Colostrum, ktorý mi bol odporúčaný pre dcérku (4,5roka) na podporu imunity. Dcérka bola v podstate zdravé dieťa, ale od jesene sa jej začali opakovane robiť zelené soplíky a občas mávala aj výtok z genitálií. Keďže nie sme zástancami rôznych chemických liečiv, bolo jasné že potrebujeme podporiť hlavne imunitu.

Colostrum a podpora imunity u detí - zelené soplíky

 

Vyskúšali sme Colostrum a sami sme sa čudovali. Po cca 2-3dňoch boli sople preč! Začali sme dávať 3tobolky denne a keď akútny stav ustúpil ostali sme pri 2tobolkách denne. Colostrum užíva denne asi 2mesiace a žiadne soplíky, či náznaky prechladnutie sa neopakujú. Je to pre nás veľmi skvelá skúsenosť, lebo sme boli z toho dosť zúfalí. Ďakujeme za radu a tešíme sa spolu s našou dcérkou :)

Príspevok od p. Beky

Colostrum, účinný pomocník na podporu imunity

 

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie