Späť

Čo na bolesť chrbta, svalov a kĺbov? Účinne pomôže Aloe vara + Boswellia

Počet zobrazení: 2181

Moja mamička má 65 rokov a trvale posunutú platničku a tým pádom zúžený nervový kanál, ktorý jej spôsobuje: bolesti chrbta a vystrelujúce bolesti do celej nohy, trnutie a mravčenie, vykrútené celé telo. Minulý rok skoro stále behala len po nemocniciach, nič nepomáhalo a po kompletnom vyšetrení padol jediný verdikt: operácia!

Čo na bolesť chrbta, svalov a kĺbov? Účinne pomôže Aloe vara + Boswellia

 

Podarilo sa mi ju presvedčiť, aby sme predtým ako sa dá operovať vyskúšali alternatívnu medicínu. Absolvovala asi 4sedenia u liečiteľa. Stav sa troška zlepšil, ale stále sa sťažovala, že občas je dobre, ale občas ju to znova chytí a má bolesti. Cez prázdniny som jej dala AV + Boswellia s tým, aby to užívala 2krát denne, že je to dobré na kĺby. A čakala som ... Po mesiaci mi zavolala, aby som jej ešte tie tabletky objednala, lebo sa cíti omnoho lepšie a už jej dochádzajú. Povedala mi: "Nemám také bolesti a cítim sa teraz dobre" Apropo, teraz v sobotu bola na stretávke zo základnej školy a pretancovala celý večer. Žiadna bolesť chrbta, či kĺbov, ... jediné na čo sa sťažovala boli opuchnuté nohy, tak som jej dala Flow EN :)

Príspevok od p. Renči

Aloe vera a Boswellia na proti bolesti klbov

 

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie