Späť

Čo na bolesť chrbta, svalov a kĺbov? Účinne pomôže Aloe vara + Boswellia

Počet zobrazení: 2262

Moja mamička má 65 rokov a trvale posunutú platničku a tým pádom zúžený nervový kanál, ktorý jej spôsobuje: bolesti chrbta a vystrelujúce bolesti do celej nohy, trnutie a mravčenie, vykrútené celé telo. Minulý rok skoro stále behala len po nemocniciach, nič nepomáhalo a po kompletnom vyšetrení padol jediný verdikt: operácia!

Čo na bolesť chrbta, svalov a kĺbov? Účinne pomôže Aloe vara + Boswellia

 

Podarilo sa mi ju presvedčiť, aby sme predtým ako sa dá operovať vyskúšali alternatívnu medicínu. Absolvovala asi 4sedenia u liečiteľa. Stav sa troška zlepšil, ale stále sa sťažovala, že občas je dobre, ale občas ju to znova chytí a má bolesti. Cez prázdniny som jej dala AV + Boswellia s tým, aby to užívala 2krát denne, že je to dobré na kĺby. A čakala som ... Po mesiaci mi zavolala, aby som jej ešte tie tabletky objednala, lebo sa cíti omnoho lepšie a už jej dochádzajú. Povedala mi: "Nemám také bolesti a cítim sa teraz dobre" Apropo, teraz v sobotu bola na stretávke zo základnej školy a pretancovala celý večer. Žiadna bolesť chrbta, či kĺbov, ... jediné na čo sa sťažovala boli opuchnuté nohy, tak som jej dala Flow EN :)

Príspevok od p. Renči

Aloe vera a Boswellia na proti bolesti klbov

 

eBook ZDARMA

  • Ionizovaná voda

     

    Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

    Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

    ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie